Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,094
113

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
[QUOTE="İskorpit, post: 665447, member: 18150"Hesabı yokki hesap acması gerekiyor bildiğim kadarıyla atmden sadece müsteri olanlar kaldırabiliyor yanlısmı??[/QUOTE]
kredide başvurduğu numara şu an bankada kayıtlı olduğu için atmden kaldırabilir kardeşim diye biliyorum ama sabah bi denesin atmden duruma göre bankaya gider arkadaş

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,094
113
bi senle biz kaldık şu krediyi alamayan ne olacak bu halimiz be kardeim?
Valla problem degil sen alsaydın iyiydi en azından ben bekarım vermesede olur ama evli olanların durumu daha sıkıntılı Allah yardımcınız olsun

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Valla problem degil sen alsaydın iyiydi en azından ben bekarım vermesede olur ama evli olanların durumu daha sıkıntılı Allah yardımcınız olsun
inan o kadar zorki şu geçirdiğim günleri hayatım boyunca unutmayacam neler çektim şu bir ayda hele çocuk içimi parçalıyor resmen

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,094
113

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
inan o kadar zorki şu geçirdiğim günleri hayatım boyunca unutmayacam neler çektim şu bir ayda hele çocuk içimi parçalıyor resmen
dost bende 4 çocuk ne yapacağımı şaşırmışım en büyüğü 14 en küçüğü 1 yaşında durumum tam kötü