Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
kaymakamlığa başvurudm yok krediye başvurdum yok bin tl desteğe başvurudm yok ulan en son maske istedim o bile 1 hafta oldu yok anlayacağın yok oğlu yokk....

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Vermedimi hic biyer vermez gunde 1 saat uyuyabiliom oda kabusla uyaniom cepte kurus kalmadi kredi bekliyiom nisan 2 den beri

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
kaymakamlığa başvurudm yok krediye başvurdum yok bin tl desteğe başvurudm yok ulan en son maske istedim o bile 1 hafta oldu yok anlayacağın yok oğlu yokk....
Bu desteklerin bile yarısından çoğu gerçek yerlerine ulasmadigina eminim hocam

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
herşey çoluk çocuk için değilmi be kardeşim, sıkıntısı sorunu olmayan yok işte kaderimizde bu var çekiyoruz ama daima şükür beteri var
hayatım boyunca böyle olmadım birşekilde götürüyordum ama bu 2 aydır kötü durum gelir sadece bilek gücü oda 2 aydır oturuyoruz evde çocuğun bezini bile bakkal borca vermiyor gelde yaşa dost

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
hayatım boyunca böyle olmadım birşekilde götürüyordum ama bu 2 aydır kötü durum gelir sadece bilek gücü oda 2 aydır oturuyoruz evde çocuğun bezini bile bakkal borca vermiyor gelde yaşa dost
ne yapalım reis aklına gelen bişey varsa söle beklemekten başka çaremiz yok işte

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,099
113
Aynen :(

Ganilost

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,621
3,168
113
yok be kardeşim beklemedeyim daha güzel insan
Gerçekten çok zor bir durum benimde 2 hafta önce kredi çıktı 3bin 2 kira vardı birikmiş onu verdik yeni evliyim üstelik istende çıkarıldık bakalım bu ramazan ne yapacağız Allah sonumuzu hayır etsin çok zor gerçekten

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Ramazanda geldi kapıya çok zor günler var çok zor

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Bu kredide bets10nun kişiye özel bonusları gibi galiba kime neye göre verdiği belli degil

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Bu kredide bets10nun kişiye özel bonusları gibi galiba kime neye göre verdiği belli degil

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Gerçekten çok zor bir durum benimde 2 hafta önce kredi çıktı 3bin 2 kira vardı birikmiş onu verdik yeni evliyim üstelik istende çıkarıldık bakalım bu ramazan ne yapacağız Allah sonumuzu hayır etsin çok zor gerçekten
amin kardeşim allah yardımcımız olsun bende öyle çoğumuz şu an ellerimiz bağlı bekliyoruz