Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
buraya girince bizde sms gelcek falan yazıyo sen nası böyle detaylı bakabildin
Bende de krediniz degerlendirme asamasinda sonucu sms ile tarafiniza iletilecektir gibi birsey yaziyordu daha once bugun girdim onaylanmisti sozlesmeleri onayladim krediyi kullan dedim ama ziraat hesabim yok az once musteri temsilcisi ile konustum sms gelicek paraniz hesabiniza yatto diye atm den cekebilirsiniz dedi

amasya05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
68
28
Bende de başvurunuz bulun mamaktadir Dior yani onaylanmimismi oluyor. Ziraat bankasindan başvurdum hesabım yoktu

amasya05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
68
28
Süreci devam eden başvurunuz bulunduğu için işleminiz gerçekleştirilememektedir. Başvuru sonucunuz SMS ile tarafınıza bildirilecektir.
Yeniden başvurmaya çalışıyorum bu dio

maximkosecki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
154
26
28
Arkadaşlar, findekste adınıza ziraat bankası başvuruda bulunuldu diye mesaj geldikten sonra onay alan oldu mu?

mehmetbjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
134
156
43
An itibariyle onaylandı benimde hiç beklemiyordum öylesine bı gireyim dedim
Olumlu gördüm çektim hemen hesaba bana
Çıktıysa herkese çıkar gibime geliyor bende hayatta cikmaz diyordum çıktı 10 nunda başvurdum ziraat

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
twıtterda sallıyorum valla muhalefet partılerıne basladım Devletın bıze kefıl olacagız deyıp veremedıgı kredı ıcın sız bırsey yapıyormusunuz dedım chp ıyı partı babacan hepısını etıketledım akp ıle bırde o sekılde deneyelım belkı ısbankası verır :)

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,114
4,355
113
Arkadaşlar vakıfbank kedimi onaylamış mobil şubeden kullanmak için ihtiyacı kredisinden destek kredisini seçip kullanın diyor ama hata alıyorum bilgisi olan varmı

cevoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
47
28
Beyler halkbank nasıl bakınıyor kredi durumuna

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Arkadaslar 444 0724 aradigimda degerli musterimiz kredinizi en yakin sube atmlerinden kullanabilirsiniz dedi telesekreter ve tel kapsndi anlamadim kredimi cikti hesabim yok heyecanlandim bidaha aradim sebeke mesgul dior

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Arkadaslar 444 0724 aradigimda degerli musterimiz kredinizi en yakin sube atmlerinden kullanabilirsiniz dedi telesekreter ve tel kapsndi anlamadim kredimi cikti hesabim yok heyecanlandim bidaha aradim sebeke mesgul dior
onu herkeze söylüyorlar :)

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,193
6,876
113
Ilk aradığında herkese diyor ondan sonra bekle tc soracak kredi basvuru sonucu de destek kredisimi diyecek evet de ondan sonra söylüyor zaten

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
beyler ben 1 nisanda Ziraat bankasından başvurdum süreç uzadıkça umudum azalmıştı...sosyal hesaplarda millet eşinin adına başvurunca bende denedim 19 nisanda eşimin adına başvurdum...yaklaşık 25 dk önce eşime mesaj geldi olumlu sonuçlandı diye...eşim kpss ye hazırlanıyor...banka da sadece normal hesabı var vadesiz..havale yapmak için kullandığı....şuanki mesleği ev hanımı yani...5 bin başvurmuştuk onaylandı..ilgili belgeleri onayladık..yarın sabah hesabınıza aktarım yapılacaktır dendi...kendime gelince devlet memuruyum ama başka bankadan icralığım....dün gece de biraz umutlandım...doğrusu 47 falan olunca ama artık..gerek kalmadı...kgf nin sitesine girin..bireysel destek ihtiyaç kredisinin şartları açık ve net yazıyor....Allah herkesin gönlüne göre versin