Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Banada degelendırme asamasındadır diyor...pazar günü aramıstım olumsuz demişti bu vakıf sistemleri cöktümü ne

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,044
44,102
113
Müşteri hizmetlerine bağlanmadım kardeşim telesekreter çıktı link falan dedi kpaattı otomatik
valla dost bende oyle bırsey cıkmıyor 2 secenek sunuyor ondan sonra musterı temsılcılerımız en kısa surede baglanıcak dıooo oyuzden bos muhabbet lın gelmıyen ınsanlara lın ıstıyor :D

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
valla dost bende oyle bırsey cıkmıyor 2 secenek sunuyor ondan sonra musterı temsılcılerımız en kısa surede baglanıcak dıooo oyuzden bos muhabbet lın gelmıyen ınsanlara lın ıstıyor :D
link ne alaka ozaman kardeşim onu anlamadım herkese link dememiş baksana bi arkadaşa değerlendirme aşamasında demiş nedenn link dedi

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,044
44,102
113

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
link ne alaka ozaman kardeşim onu anlamadım herkese link dememiş baksana bi arkadaşa değerlendirme aşamasında demiş nedenn link dedi
İsmet kardeşim dediğin numarayo aradım temel ihtiyaç kredisi başvuru dedim teşesekreter başvurduğunuzda size gönderilen link bişey dedi sonrada kredinizi çekeblrsnz dedi anlamadm

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Beyler yokmu ziraat müşterisi olmayıp ziraatten kredi kullanan

Ysysysys11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,505
277
83
Biraz önce onay geldi arkadaslar da ne kadar cikmis 5 bin mi tam anlamadim Screenshot_20200422-201150_Chrome.jpg

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Beyler yokmu ziraat müşterisi olmayıp ziraatten kredi kullanan
Ablam kullandi dun aksam 10bin onay geldi ben hatta onayladim yarin hesaba yatacak yazdi ama yok yatmadi diger forumlardada gordum ziraatten hesabi olmayip kredi kullandirim yapan cok sayida sms bekleyen insan var

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
banada onay geldide sms i beklemek zorundayım galiba
Evet ...subeye gidip soranlar olmus smsi bekleyin denmis..dunde ben bu kojuda acele ettim kredi olumlu yazinca hemen atladik ..aslinda bekleseydik hesap acip sonra kullandirmaya bassaydik hesabimiza aninda yatacakti smdi sms bekle dur

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Evet ...subeye gidip soranlar olmus smsi bekleyin denmis..dunde ben bu kojuda acele ettim kredi olumlu yazinca hemen atladik ..aslinda bekleseydik hesap acip sonra kullandirmaya bassaydik hesabimiza aninda yatacakti smdi sms bekle dur
O kadar bekledikten sonra onayı görünce insan ister istemez atlıyor bekleyecez mecbur :D

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,044
44,102
113
Kardeşim bende 45 dakika oldu bağlanamadım kapatytm
baglanmıyor dostum dun 45 dakka bekledım ondan oncekı gun 60 dakka bekledım yarım saat once aradım 20 dakka oldu baglanamadık

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
Beyler yarın gitsem alır mıyım bazıları gidip alamamış
sms bekle kardeşim....banada sabah geldi akşam gittim...atm den ekran görüntüüsde aldım..tc bulunamadı dedi..şubeye gidin diyor...farklı bir hesap açılacak anladığım...müşteri hizmetleride sms geldikten sonra atm ye gidip çekebilirisniz dedi...