Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Valla ziraatten 1 Nisan. Başvurdum değerlendirme vakıf ve halk 15 Nisan'da başvurdum değerlendirmede icram 1 tane var oda.maasstan kesiliyor az bişey kaldı yani hala bı gelişme yok ne.olucak anlamadım

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Beyler hic bddk ya şikayet edipte şikayet sonucunda mükerrer başvuru yaptığınız icin dosyanız işleme alınmadı cevabı alan.oldumu ne olacak şimdi mükerrer dediği.zaman.ziraate başvurmuştum ziraatimi bekliyeceğim şimdi yoksa hepsi redmi oldu

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,865
466
83
Beyler hic bddk ya şikayet edipte şikayet sonucunda mükerrer başvuru yaptığınız icin dosyanız işleme alınmadı cevabı alan.oldumu ne olacak şimdi mükerrer dediği.zaman.ziraate başvurmuştum ziraatimi bekliyeceğim şimdi yoksa hepsi redmi oldu
ben sikayet ettim 22sinde cevap gelmedi bankadn

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Uzun süredir kredi onayı bekleyen arkadaşlar bddk sitesine girip e devlet şifresi ile sıkayet oluşturun 1-3 gün içerisinde krediniz sonuçlandırılacaktır .

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
Hem bdk hemde kdk ikisinede başvurun
Estağfurullah devletten çıkıyor
Kamu denetleme Kurumu yazın ziraat halk 25 gün oldu açık oluyoruz ben yazdım valla çok acim hatta şimdi çorba içecem

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Uzun süredir kredi onayı bekleyen arkadaşlar bddk sitesine girip e devlet şifresi ile sıkayet oluşturun 1-3 gün içerisinde krediniz sonuçlandırılacaktır .
Vakıftan 15 gün önce arandım olumlu diye krediyi çekemedim hala degerlendirmede diye bddkyi arayıp şikayet ettim mailde attım 10 gün oldu bankadan hala dönüş olmadı düşün bddknin bile faydası olmadı cozemedi

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
onayladıktan sonra mesajımı beklemek gerekiyor yoksa gidip atm den direk çekebilirmiyim arkadaşlar
20200426_031824.png

bluemavi85

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
324
52
28
Selamün aleyküm beyler

Öncelikle umarım bekleyen herkese bir an önce çıkar

Ben 10 gün önce Vakıfbank tan 10 bine başvurdum ama 5 bin olarak onaylanmıştı çekmiştim onu ihtiyaçları giderdik biraz altın aldım

Sonra bana şöyle bir sms geldi

Kampanya: Kullanmis oldugunuz krediye ek olarak size ozel 2000 TL Nakit Avans firsati. 4 taksitli faizsiz masrafsiz 500 TL, 4 ay taksitle odeyebileceginiz 2000 TL. Nakit Avans tanimli VakifBank kredi karti basvurusu icin https://kmp.vakifbank.com.tr/?ref=QjRFTEpPUXI4M1VxYzFRTUpHUjRrZz090 linkine tiklayin veya VB bosluk TCKN yazip 5724'e gonderin. Kredi kartinizi teslim aldiktan sonra limitiniz dahilinde 2000 TL'ye kadar nakit avansinizi ATM, VakifBank Mobil'de Taksitli Nakit Avans menusunden 4 taksit ile cekebilirsiniz. Kampanya SMS'i istemiyorsaniz VBRED yazip 6757'ye ucretsiz gonderebilirsiniz. MERSIS: 0922003497000017 Bilgi: 08502220724 B001

Bu mesaj covid19 kapsamında mı yoksa normal kredi notuna bakarak verilen kredi kartı mı sizce?

Herkese sağlıklı günler hayırlı Ramazanlar