Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Ayın 1 inde başvurduk hala beklemede. Yıldım ben artık

Tugras34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
18
18
Bana çok inandırıcı gelmiyor bu tip videolar virüs etkisini kaybediyor artık bankalar frene bastı alan aldi krediyi son zamanlarda onaylı kredi haberleri azaldı

Tugras34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
18
18
Şöyle bir gerçekte var devlet bankasinda çalışanlar memur statüsünde devlet memurlarının nasıl çalıştığını hepimiz biliyoruz onların umrunda bile değiliz 2 saat karşılıklı sohbet ederler 1 kredi onaylarlar durum bu

PERS

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
143
43
2 nisanda halkbanktan 5000 tl icin basvuru yaptim.An itibariyle degerlendirmede diyor.Bu saatten sonra onaylanmaz.Destek vereceğiz diye reklam yaptilar ve bir kısmına verdiler olay bu .

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Ben BDDK ya sikayet edeli 1 hafta oldu. Hala ses yok. Findekste de bir hareket yok. Lanet gelsin vakifbank.

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
2 Nisan'da halkbank, Ziraat, vakıf 3 bankaya da başvuruda bulundum hiçbirinden cevap yok. Benden sonra başvuru yapıp 3güm de onaylayan gördüm. Biz TC vatandaşı değiliz demekki TC ibaresini kaşdıralım kimlikten. Suriye uyruklular bile bedava yardım alabiliyor biz geri ödeyeceğiz diyerek alamıyoruz.
2 Mayıs'ta cimere yazı yazacağım

Ysysysys11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,502
277
83
2 bankaya kredi başvurusu yapıp da 2sndede onay alan var mi ki

baris0307

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
296
23
18
Bu mumarayi bilen var mı +90 850 466 8745 ziraatmi

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
2 Nisan'da halkbank, Ziraat, vakıf 3 bankaya da başvuruda bulundum hiçbirinden cevap yok. Benden sonra başvuru yapıp 3güm de onaylayan gördüm. Biz TC vatandaşı değiliz demekki TC ibaresini kaşdıralım kimlikten. Suriye uyruklular bile bedava yardım alabiliyor biz geri ödeyeceğiz diyerek alamıyoruz.
2 Mayıs'ta cimere yazı yazacağım
Kdk ya yaz arkadasım. Kamu denetci kurumu daha etkılıdır cımerden

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
ARKADASLAR VAKIFBANKI ARADIM TEKRAR LINK UZERINDEN FORM OLUŞTURUN DIYOR AMA GIRIYORUM BÖYLE CEVAP VERIYOR HALEN MESAJ GELMEDI.ARKADASIM 2GUN ONCE BASVURDU HEMEN GELDI .
Sistemsel hata telesekreter demiştir sana da büyük ihtimalle sonra düzelip değerlendirme de diyor bekleme yani link gelcek diye