Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Batuhan2525

BURUNUM ŞEKİL ÖNÜMDEN ÇEKİL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
758
496
63
Evet beyler siyaset yapmayalım yukarıda yazdığım gibi Vakıfbank'tan böyle bişey başına gelen var mı sesli yanıt sisteminden aradılar olumlu dediler internet bankaciligina giriyom hala basvurnuz sonuclanmamistir yaziyo bilen arkadaşlar bilgi versin
kardes basvurular kismindan ihtiyac kredisi 6 ay ertelemli bilgileri doldur ordan aylik net vs egitim durumu vs diyor ondan sonra kredi hesabina dusuyor onayli kredi cunku bende 7.500 bavurdum bana 3000 cikti aldim

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Yeni uyandim hala degerlediriliyor yaziyo.
Bıktık ya bıktıkkkk

wsado63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
415
31
28
Bana Vakıfbank 3000 TL onaylanmış şube git internete aç filan diyo

samet1993

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
111
6
18
Ziraat den bende 10 bin istedim 3 onaylandı çektim hane geliri 5 bin in uzerinde ama ben 5bin yazdım sonradan sknti çıkar mı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

wsado63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
415
31
28
Sabah 09.06 da mesaj geldi
Başvuru tarihi ayın 5 nde yaptım

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
onaylandı diye aradı vakıf ama . internet bankacılığında değerlendirme devam ediyor diyor

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Arkadaş ayın 1 saat 21:00 de başvurdum ne gelen var ne giden.müşteri de değiliz vakıfın.vallahi bugün gidip hesap açtıracağım bari mobil indirir ordan takip ederim bu ne ya ses yok

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Şimdi bir kaç tane konu açıldı bununla ilgili hemen hemen hepsini dikkatle okudum herkes bir umutla bekliyor ama bu gün öğrendiğim bir şeyi sizinle paylaşmak istedim belki umudunu yitiren arkadaşlara biraz rahatlık gelir

Ben krediye başvurmadım ama yakınen tanıdığım bir arkadaşım 5000 TL olarak 4 Nisan da ziraat bankasına başvurdu 5000 olmasının sebebi de bu arkadaşımın tam 11 adet icrası var 4 bankaya kredi kartı borcu ve 3 banka da ödenmemiş kredisi mevcut (Ziraat bankası hariç) ayrıca işi battığı için ne sigortası nede geliri var

Sabah bu söz konusu arkadaşımın telefonuna mesaj geliyor ve İnternet şubeye giriyor kredisi 3000 TL olarak onaylanmış

Arkadaşlar kimse umudunu kaybetmesin ve son dakikaya kadar sabırla bekleyin gözüken o ki çok istisnai durumlar hariç bu para 3000 er lira olarak herkese verilecek

Saygılar

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Şimdi bir kaç tane konu açıldı bununla ilgili hemen hemen hepsini dikkatle okudum herkes bir umutla bekliyor ama bu gün öğrendiğim bir şeyi sizinle paylaşmak istedim belki umudunu yitiren arkadaşlara biraz rahatlık gelir

Ben krediye başvurmadım ama yakınen tanıdığım bir arkadaşım 5000 TL olarak 4 Nisan da ziraat bankasına başvurdu 5000 olmasının sebebi de bu arkadaşımın tam 11 adet icrası var 4 bankaya kredi kartı borcu ve 3 banka da ödenmemiş kredisi mevcut (Ziraat bankası hariç) ayrıca işi battığı için ne sigortası nede geliri var

Sabah bu söz konusu arkadaşımın telefonuna mesaj geliyor ve İnternet şubeye giriyor kredisi 3000 TL olarak onaylanmış

Arkadaşlar kimse umudunu kaybetmesin ve son dakikaya kadar sabırla bekleyin gözüken o ki çok istisnai durumlar hariç bu para 3000 er lira olarak herkese verilecek

Saygılar
Kardeşim aynen katılıyorum sana benimde 6 tane icra var benimki olumlu sonuclandi herkese tanımlanacak büyük ihtimalle

Tuncay507928

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
437
225
43
ARKADQSLAR BEN HATTIMI TURKCELE TASIDIM BASVURU YU TASIMADAN ONCE YAPTIM SIMDI ARKADASIN VERDIGIGI LINKTEN ONAY ALMISMI DIYE BAKACAKKENSAYIN MUSTERIMIZ, SIM KART DEGISIKLIGI NEDENIYLE SMS SIFRENIZ ILETILEMEMEKTEDIR. ATM'LERIMIZDEN SIM KART BLOKENIZI KALDIRABILIRSINIZ. B001
BU MESAJ GELDI AMA ZIRAATTE HIC BI SEKILDE HESABIM YOK SIZCE ONAY MI ALDI ONDAN MI DEGERLI MUATERIMIZ DIYOR?

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
ARKADQSLAR BEN HATTIMI TURKCELE TASIDIM BASVURU YU TASIMADAN ONCE YAPTIM SIMDI ARKADASIN VERDIGIGI LINKTEN ONAY ALMISMI DIYE BAKACAKKENSAYIN MUSTERIMIZ, SIM KART DEGISIKLIGI NEDENIYLE SMS SIFRENIZ ILETILEMEMEKTEDIR. ATM'LERIMIZDEN SIM KART BLOKENIZI KALDIRABILIRSINIZ. B001
BU MESAJ GELDI AMA ZIRAATTE HIC BI SEKILDE HESABIM YOK SIZCE ONAY MI ALDI ONDAN MI DEGERLI MUATERIMIZ DIYOR?
Hesabın yoksa git hesap aç numaranı başka şekilde guncelleyemezsin

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
yarın gıdıp erkenden cekebılırsın zaten aksam oldu yarın al paranı
Başkan kardeşin nasıl aldı bugün bankaya hala degerlendrimede diyo dün aradılar telefonda olumlu dediler mesaj gelmesi gerekiyomus mesaj kardeşine atandıktan sonra ne zaman geldi onu soylermisin