Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

Ugur48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,081
597
113
1 Nisanda başvuruda bulundum hala ne gelen var ne giden.
İnsan bir cevap bari verir.

sevketd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
480
55
28
En komiği benim ki

Ziraat Bankası : Sen fakir bir adamsın senin neyine kredi açlıktan geber
Aile Bakanlığı : Bu kadar zengin adamsın utanmıyormusun yardım istemeye

Saygılarımla

sinclar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
408
159
43
6. Gün oldu ne SMS geldi nede hesaba para yattı onaylanması ayrı dert paranın yatması ayrı dert

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Biride çıkıp yazmamış ki beyler maskesiz almıyorlar bankaya

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Şimdi sorum şu

1- 3000 TL alanlardan çoğu 10.000 başvurdu aradaki 7.000 fark zamanla kullanılacak mi?

2-her 3 bankayada başvuru yapan kişiler var hepsinden ayrı ayrı kullanabiliyor mu?

**1-albayrak 10.000 tamamlanacak demiş yazıyordu bir forumda o yüzden sordum

**2- 3 bankanın 2 sinden aynı miktarı kullandım diyen biri vardı o yüzden sordum.

Saygılarımla.

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
Beyler babam ziraat bankasına başvurdu onay mesajı geldi telefonuna kredi kullanım ekranına girdik ziraatin web sayfasındaki sözleşmeleri onayladık yarın sabah para hesabınıza geçicek diye uyarı verdi sözleşmeleri onayladıktan sonra babam bugün şubeye gitti telefonunuza sms geldikten sonra atm den çekebilceksiniz sms bekleyin dediler bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?? Ziraat web sayfasında sözleşme onayında sonra para hesapta yarın sabah diye yazıyor subeye gittigimizdede sms gelcek sms bekleyin atm den cekebilirsiniz diyorlar