Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

protango

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
160
43
zamansız gelen paranın taaa virüs bitti hala kredi onaylanacak neyin kredisi bu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
Beyler babam ziraat bankasına başvurdu onay mesajı geldi telefonuna kredi kullanım ekranına girdik ziraatin web sayfasındaki sözleşmeleri onayladık yarın sabah para hesabınıza geçicek diye uyarı verdi sözleşmeleri onayladıktan sonra babam bugün şubeye gitti telefonunuza sms geldikten sonra atm den çekebilceksiniz sms bekleyin dediler bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?? Ziraat web sayfasında sözleşme onayında sonra para hesapta yarın sabah diye yazıyor subeye gittigimizdede sms gelcek sms bekleyin atm den cekebilirsiniz diyorlar
Dostum bende ayni durumdayim carsamba gunu onaylandi sms gelmesini bekliyorum

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bu krediyi geçtik 1000 lira destek bile vermediler bunlar kendi adamlarini doyurmaktan bikmadilar mı halktan para topla ama kendi adamlarını doyur o parayla ne güzel ya

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,083
44,165
113
Beyler babam ziraat bankasına başvurdu onay mesajı geldi telefonuna kredi kullanım ekranına girdik ziraatin web sayfasındaki sözleşmeleri onayladık yarın sabah para hesabınıza geçicek diye uyarı verdi sözleşmeleri onayladıktan sonra babam bugün şubeye gitti telefonunuza sms geldikten sonra atm den çekebilceksiniz sms bekleyin dediler bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?? Ziraat web sayfasında sözleşme onayında sonra para hesapta yarın sabah diye yazıyor subeye gittigimizdede sms gelcek sms bekleyin atm den cekebilirsiniz diyorlar
Dostum bizim dayı da aynı durumdan sikayetci adama 11 de basvurduk 13 de 5bin okeylendi ondan beri sms beklıyor bügün. Bankaya gitmiş bankada dümende bir kontrol yapmışlar tekrardan form doldurucaksın denmiş adama benı aradı olum bunlar boyle dio diee benden dedim okeyledigin kredinin sozlesmesini birdefa onaylıya bilirsin dedim ona benım bu konudan cıkardıgım bu kullanırım talebi alındı yazısını toplu sekıl de hesaplara gecirmek yada para yok Baska bir izahı yok cunku hesabın olan bır bankadan kredı sozlesmesını mobıl uygulamadan okeyledin mi anında gecer hesaba bu yogunluktan bunların sistemlerinde cokmüş olabilirler ben kendi me basvurdugum krediden zaten ümidi kestim ama cıkanlara vermemeside bu soyledigim 3 seyden kaynaklanıyor olabilir en agır basanıda PARA YOK

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Ayni durum ablamdada var gecen hafta ptesi gecesi ben sozlemesini onayladim ve hesaba gececek yarin diyebyazi cikti ama 6 gun sms gelmedi bugun ablamda bankaya gtti hesabi yok ziraatte hesap actirmislar ..ilk zamanlar sma gelince hesap olmasada cekiyodu insanlar sanirim bu işi degistrdiler ya para yok zaman kazaniolar yada millet haberi olmadan annesine babasina kredi cektiyse cunku tc bilmesi yeterli basvuruda o yuzden boyle bisey yaptilar sms bekleyen hesabi olmayan arkadaslar bankaya gidin ziraat icin kojusuorum hesap actirin numaraniz sisteme eklendi smsi gelmeli..bankadaki kadin hesabiniz yok ondan sms gelmedi demis demekki dedigim gbi sistemi degistrdiler

baris0307

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
296
23
18
Kusura bakmayın hortlattimda 10bin kredi konusunu bulamadım

sinclar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
408
159
43
O mesajı ben 7 gündür bekliyorum

ibisevic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
548
279
63
Bireysel ihtiyac destegi talebiniz mevcut sartlarinizda olumlu sonuclandirilamamistir. Ekonomik Istikrar Kalkani kapsamindaki diger destekler ve Bankamizin hizmet ve urunlerinden faydalanmak icin duyurularimizi takip ediniz. Saglikli gunler dileriz. B016

Beyler ziraatten boyle sms geldi icra takibim borcum hicbiseyim yok

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,828
3,076
113
Bireysel ihtiyac destegi talebiniz mevcut sartlarinizda olumlu sonuclandirilamamistir. Ekonomik Istikrar Kalkani kapsamindaki diger destekler ve Bankamizin hizmet ve urunlerinden faydalanmak icin duyurularimizi takip ediniz. Saglikli gunler dileriz. B016

bana da geldi

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28

İcrası olmayana verilmiyor sırf bu kredi için 4 icra takibi yaptım 20 gündür bekliyorum
İcraya duş sonra bida dene yok yok yada suriye konsolosluguna git vatandaşlık değiştir suriye vatandaşı ol ozaman %100 çıkıyor

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,996
113
SMS bekleyenler eninde sonunda gelecek o SMS merak etmeyin.Daha kullandirim devam ediyor, hala alamayan birçok kişi var.Biraz daha sabır

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113

olmadıgı ıcın vermedıler belkıde. cok garıp bır kredı kampanyası oldu valla atı alan uskudarı gectı bence.

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
ben 15 de başvurdum, 22 de onaylandı 24 sabahı mesaj geldi atm den çektim, sanırım forumlardaki çekiliş gibi kura yapıyorlar sıraya göre vermedikleri kesin

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
an itibariyle red yedim beyler . 1inde başvurmuştum
kyk kredisi aldığım için

cevoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
47
28
Bende red,ne icra var nede başka bisey..maaş müşterisiyim bide.3 nisan dan beri.yuh be..

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,810
76,289
113
Bugün red yiyen sayısı fazla bu hafta 1*10 nisanı sonuclandıracaklar insanlar sonuc bekleyip şikayet ederken red için mi bekledi ne biçim iş anlamadım 16. gün doldu bakalım biz ne yiyeceğiz

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Biz 1 Nisan'da. Beri bekliyoruz ne ses var ne seda vakıfdan hesabımda vr mobılbankacılılda var hayla degelendırmede umut sıfır