Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Ayni durum ablamdada var gecen hafta ptesi gecesi ben sozlemesini onayladim ve hesaba gececek yarin diyebyazi cikti ama 6 gun sms gelmedi bugun ablamda bankaya gtti hesabi yok ziraatte hesap actirmislar ..ilk zamanlar sma gelince hesap olmasada cekiyodu insanlar sanirim bu işi degistrdiler ya para yok zaman kazaniolar yada millet haberi olmadan annesine babasina kredi cektiyse cunku tc bilmesi yeterli basvuruda o yuzden boyle bisey yaptilar sms bekleyen hesabi olmayan arkadaslar bankaya gidin ziraat icin kojusuorum hesap actirin numaraniz sisteme eklendi smsi gelmeli..bankadaki kadin hesabiniz yok ondan sms gelmedi demis demekki dedigim gbi sistemi degistrdiler
öyle olmuyor. bende 5 gün önce ziraate başvurdum bugün öğlende onay geldi , formlara yönlendirdi doldurdum onayladım .'' kullandırım işleminiz tamamlanmıştır yarın hesabınıza aktarılacaktır, sms ile bilgilendirileceksiz'' yazdı. akşama doğuda ''bankamız kayıtlarına tlf numaranız 5...... olarak eklenmiştir '' msjı geldi . bankaya falan gitmedim zirattte hesabım yok

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
öyle olmuyor. bende 5 gün önce ziraate başvurdum bugün öğlende onay geldi , formlara yönlendirdi doldurdum onayladım .'' kullandırım işleminiz tamamlanmıştır yarın hesabınıza aktarılacaktır, sms ile bilgilendirileceksiz'' yazdı. akşama doğuda ''bankamız kayıtlarına tlf numaranız 5...... olarak eklenmiştir '' msjı geldi . bankaya falan gitmedim zirattte hesabım yok
Normalde senin gbi olmasi lazim ama sistem degisik iste diger forumlqrda onlarca insan bu durumdan sikayetci sanada sms gelmezse beni anlarsin ama ins gelir

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beyler Vakıfbank'tan basvuranlar telefonla aranıp benim gibi olumlu diyenler ve hala basvurnuz sonuclanmamistir değerlendiriliyor yaziyo olanlar dün müşteri hizmetleri ile konuştum aranıp olumlu denenler için sms gelmesi gerekiyomus bide telefonla olumlu diye arandigimiz için illa olumlu cikcak diye bişey yokmuş haberiniz olsun

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Gerçekten artik çok küfür ediyorum alayina hemde , topuna arkali önlü saydırmak istiyorum . Yazık be bu kadar insana umut satmak ayip

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Normalde senin gbi olmasi lazim ama sistem degisik iste diger forumlqrda onlarca insan bu durumdan sikayetci sanada sms gelmezse beni anlarsin ama ins gelir
kullandırım smsini diyorsanız onu bilmiyorum gelmeyebilir. siz hesap açmadan gelmediğiniz yazmışsınız , ben şubeye gitmeden tlf numaranız eklenmiştir msjının geldiğini anlattım

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Betpark hesablarınızı kontrol edin 20 tl frebet yüklemiş

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
kullandırım smsini diyorsanız onu bilmiyorum gelmeyebilir. siz hesap açmadan gelmediğiniz yazmışsınız , ben şubeye gitmeden tlf numaranız eklenmiştir msjının geldiğini anlattım
Evet takip ettigim kadariyla paraniz hesabiniza yatti smsi hesap acmadan gelmiyor 2-3 gundur daha onceleri geliordu ama..ins size gelir de kullanirsiniz