Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği 10TL PAPARA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
ben her 4 rakamlı çekimimde sorun yaşadım herhangi bir banka ile çalışmıyorum onla alakalımıdır bilmiyorum
Demek ki banka ile çalışmadığından kaynaklanıyor tabi birde hesabı incelemeye almaları var tam bir sorun işte

s4lowrock

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
428
184
43
Demek ki banka ile çalışmadığından kaynaklanıyor tabi birde hesabı incelemeye almaları var tam bir sorun işte
Ecopay da böyle bir sorun yaşamadım 4 haneli rakamları gayet rahatlıkla çekiyorum demem o ki paparaya güvenmeyin paparada inceliyor hesapları.

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Ecopay da böyle bir sorun yaşamadım 4 haneli rakamları gayet rahatlıkla çekiyorum demem o ki paparaya güvenmeyin paparada inceliyor hesapları.
Ecopayzda param varken hesabımı kapadılar o kadar mail atım ne için kapadıklarını bile söylemiyorlar eco daha büyük sorun üstad benden söylemesi eco hakında dünya kadar şikayet var

s4lowrock

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
428
184
43
Ecopayzda param varken hesabımı kapadılar o kadar mail atım ne için kapadıklarını bile söylemiyorlar eco daha büyük sorun üstad benden söylemesi eco hakında dünya kadar şikayet var
çekimlerim için bikere beni aramadılar beni memnun eden tarafı o kapatacaklarınıda sanmıyorum güzel bi geçmişim var kesintileride güzel ekmek yiyorlar

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Ben servise cikiyorum eger olurda bana yanlislikla bonus gelirse kullanixi isim u1905g .papara no:2050610765 belki ayra yillda bir cekilis cikar pasif olmayalim sans gitmesin bekliyroum

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
çekimlerim için bikere beni aramadılar beni memnun eden tarafı o kapatacaklarınıda sanmıyorum güzel bi geçmişim var kesintileride güzel ekmek yiyorlar
Tabiki ama bence fazla güvenme bu aralar hersistemde paraya el koyuyor fırsatan yaralanıp

ctyfnisik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
220
59
28
Şansımızı deneyelim dönse götümüze girer ayrıda

emre592

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
5
8
ahaaa şans yk bizde bea . bnde simdj yattm tek golden mk

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
boca maçı 1-1 beyler 2 oran toplam gol 2 buçuk üst 2.05 ona göre aklınızda bulunsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...