Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaza

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
297
28
28
Garanti iban eft yapilipta ceken varmi yada
Iban eft yapilanlar gecmi alacak.

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,248
4,091
113
benim elime verdiler eve getirdiler yormadilar babayı

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
E devletten ptt kurum ödemeleri sorgulamasında sürekli hata veriyor sosyal yardım sorgulamada birsey görünmüyor bu ne biçim sistem

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Arkadaşlar PTT müşteri temsilcisi ile görüştüm.ibana yattığını söylüyorlar.finansbank .fakat ibanda birşey gözükmüyor.finasbanki aradım hesabıma herhangi bir para gelmediğini söylüyorlar.başına gelen varmı.yoksa beklemeliyim mi.

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Arkadaşlar PTT müşteri temsilcisi ile görüştüm.ibana yattığını söylüyorlar.finansbank .fakat ibanda birşey gözükmüyor.finasbanki aradım hesabıma herhangi bir para gelmediğini söylüyorlar.başına gelen varmı.yoksa beklemeliyim mi.
İlk defa başvuranlar PTT yatıyo 2 ve 3 üncü de zaten başvuru yapamıyon kendileri direk yatırıyorlar ben bugün uyandım Akbank İban numarama yatırmışlar PTT gitmeye de gerek kalmadı

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
İlk defa başvuranlar PTT yatıyo 2 ve 3 üncü de zaten başvuru yapamıyon kendileri direk yatırıyorlar ben bugün uyandım Akbank İban numarama yatırmışlar PTT gitmeye de gerek kalmadı
TC sonu kaç kardeşim..benimde karta yatacak TC ye göre işlem yapıyorlar galiba

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,131
1,692
113
Boşver o zaman dost hiç bulaşma ilk pandemiye başvurmuştu annem 12. Ay bak 5 ay geçmiş süreç devam ediyor yaziyor 😁
Birkere bende başvurdum uzun zaman oldu başvurunuz inceleniyor gibi bise yaziyordu bu alanlar nasil aliyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...