Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1100 TL Nakit Yardım Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Herkezin ihtiyacı var biran önce alır umarım

Ordu5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,096
2,334
113
Bakalım yarina mi kalıyor 5 e kadar yatacak mi son 1 aaat

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
616
379
63
Herkese iyi günler diliyorum. Umarım paranızı mantıklı harcarsınız.

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Kardesim inanı e devlette nereye yaziyorsunuz
Şuan yazamiyorsun.pandemi 1 faz verdiklerinde yazmıştım.suan otomatik geldi.sen iban vermemişsen PTT hesabım varsa oraya yatar.yoksa PTT de eve teslim ederiz falan dediler yada PTT alabilirsen alırsın

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Vay arkadaş, bu 1100 haberini ilk ben verdim ama en son ben alicam, daha once aldigim 1000 tl de yolladiklari ibani sonradan kapatmistim bankadan. Sosyal yardim vakfinda da guncellemistim banka bilgisini. Salak ptt kapali olan ibana yollamis 3 saattir ugrasiyorum. Banka diyorki olmayan bir hesaba para gelmez.. Hakli yani. Ptt de diyor ki geri dönmesini bekleyeceksiniz, ölme eşşeğim ölme. Şaşardım zaten sorunsuz olsa

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
S.a arkadaslar az once aradim ptt yi parayi brnim ziraat hesap numarami soledi oraya eft yapildi bugun gecer dedi musteri temsilci ama sorun su ben hic ziraat hesabimi yazmamistim bunlar benim hesabimi nerden bulup nasil eft yaptilar

Hermes07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
587
366
63
S.a arkadaslar az once aradim ptt yi parayi brnim ziraat hesap numarami soledi oraya eft yapildi bugun gecer dedi musteri temsilci ama sorun su ben hic ziraat hesabimi yazmamistim bunlar benim hesabimi nerden bulup nasil eft yaptilar
Devletin elli kolu uzun bullurlar bro 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...