Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

12 ARALIK NBA.

ahmtkrc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
378
101
43
Geceye kendi yaptığım kupondan babalar gibi ilk 3 maçı yorumlayayım da oynayacak olanlar nasiplensin devamı gelir boş vakitte.

Phily - Nets : -5.5 Phily @1.85

Kendi evinde maçlara çok iyi başlayıp götürebildiği kadar götüren ve kafa kafaya kaldığı maçlar olursa kazanan bir NETS var. Deplasmanda performansları çok üstün olmuyor ve batıdaki denver'in güçsüz hali diyebiliriz. Phily ise doğuda finale kadar gidebilecek kadrosu olan gençleriyle aç ve yetenekli bir takım. Son 10 maçta Toronto kaybettiler normal bir şey bu ve süpriz olarak CAVS yenildiler ki bu yenilgilerinde CAVS iyi oynadı baya bi. Ama bugün başka bir kötü olan NETS karşısında hata yapmazlar ve rahat galibiyet alırlar. Handikap da az iken değerlendirilir.

NOT: Yönetici arkadaşlardan bu konuyu da silerse , hele ki kendi görevlerini yapmayıp aptal saptal yorum yapan insanların yorumlarını silmek yerine konuyu silerlerse helal olsun.

Boston - washington : @boston 1.70

Sezona kötü giren ve istikrarlı şekilde iyi oynamayan bir boston var idi elimizde. Ama son 6 maçtır galibiyet serisine sahipler ve Sıra olarak daha yukarıları hak ediyorlar. Bu seriye devam edeceklerdir daha. Washington için Howard yok zaten. Beal - wall dışında ellerinde adam gibi bir şeyleri yok zaten. Onlar da istikrar ve yüzde çok düşük kıvamda eski yıllardan eser yok. Boston kazanarak seriye devam edecektir

Sacramento - Minesotta : @minessota 1.67

Minesota takım olarak kendine denk veya kendinden kötü takımlara karşı şuana kadar problem yaşamadan galibiyete gitti. Portland GSW maçlarında karakter ortaya koydular ama kaybettiler. Bugün de batıda süprizler yapan Sacramento karşısında galibiyet alacaklardır. Rose comeback sinyallerini tekrardan yapacağı maç olabilir. Rahat bir minesotta galibiyeti olacaktır. ayrıca KAT ve Rose için de üst beklentisi mevcut ++

reddragon20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,128
341
83
clevland son üç ev maçının ilk yarısında 65 sayı attı, phila ve charlotte evinde çok sayı atıyolar

ahmtkrc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
378
101
43
Şu başlığı temiz bi türlü tutamadım arakdaş

ahmtkrc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
378
101
43
Dallas - Atlanta : @dallas -7.5

Dallas , batıda süpriz yapan takımlardan ve çaylak (!) olarak lanse edilen 19 yaşındaki doncic takımı sırtlıyor adeta. Güzel oynuyorlar ve sayı bulmakta sorun yaşamıyorlar. Atlanta zaten hep yazdığım gibi savunma yapma olarak etkisi sıfır ve hızlı basketbol oynamaya çalışınca iyice kevgir oluyorlar. Trae Young da doğunun en iyi çaylağı. Bir çaylaklar kapışmasında Curry ile karşılatılan arada patlama yapan Trae Young abartı isabetle oynayıp takımına inandırmazsa Dallas çift hanelerde bir galibiyete uzanacaktır

ahmtkrc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
378
101
43
@reddragon20 ve @Ahmet34 , yahu bu sekilde şu alır bu alır şekilde yazacaksanız gidin öneri kuponlar bölümünde paylaşın arkadaşım. Ben burada bişi yapmaya çalışıyorum anasını aglatıyorsunzu her seferinde ya siz ya başkası

kekom04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
673
26
28
@reddragon20 ve @Ahmet34 , yahu bu sekilde şu alır bu alır şekilde yazacaksanız gidin öneri kuponlar bölümünde paylaşın arkadaşım. Ben burada bişi yapmaya çalışıyorum anasını aglatıyorsunzu her seferinde ya siz ya başkası
Bu kuponu dgerlendirirmisn kardeşim

Mempis 1 ✔
Phily. 1 ✔
Dallas 1/1 ✔
Handisiz hepsi

ahmtkrc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
378
101
43
Bu kuponu dgerlendirirmisn kardeşim

Mempis 1 ✔
Phily. 1 ✔
Dallas 1/1 ✔
Handisiz hepsi
Lillard bugun oynamama ihtimali yok ve sanırım oynamayacak. Eğer ki oynamazsa gelir bu kupon eğer oynarsa portland'a ihtimal veriyorum ben. Lillard oynamasın yeterli kupon için

kekom04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
673
26
28
Lillard bugun oynamama ihtimali yok ve sanırım oynamayacak. Eğer ki oynamazsa gelir bu kupon eğer oynarsa portland'a ihtimal veriyorum ben. Lillard oynamasın yeterli kupon için
Evt en risk dercesi olan mac o tsekkur ederim bolsans snada

ahmtkrc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
378
101
43
Tamam pardon hemen birşey sanma kendini silerim simdi
Kendimi bir şey sanma değil de , kupon öneri bölümü var orayı da kullanabilirsiniz. Kendince bir iki cümle kullanacaksan burayı kullanırsın. Sadece isteğim o fazla değil.

ahmtkrc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
378
101
43
Dallas son 2 dkya 13 sayı farkla girdi ve 7 sayıda cuk bitti üzdü :! LOSS

Phily hep geride götürdü maçı yer yer öne geçselerde koparamadılar ve kendi evlerinde beklenmedik yara aldılar :! Loss

Boston , zorlana zorlana maçı kazandı Wall mükemmel performans sergiledi. WIN

Minnesota , KAT dedik fark yaratır dedik 15-2 mi ne oynadı. Kötü şut performansı oyunu da etkiledi. Süprizlere devam Sacramentodan LOSS :!

kobemete

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
178
33
28
Dallas son 2 dkya 13 sayı farkla girdi ve 7 sayıda cuk bitti üzdü :! LOSS

Phily hep geride götürdü maçı yer yer öne geçselerde koparamadılar ve kendi evlerinde beklenmedik yara aldılar :! Loss

Boston , zorlana zorlana maçı kazandı Wall mükemmel performans sergiledi. WIN

Minnesota , KAT dedik fark yaratır dedik 15-2 mi ne oynadı. Kötü şut performansı oyunu da etkiledi. Süprizlere devam Sacramentodan LOSS :!
Hepsine Üst yapıştırmak lazımmış demek ki :)