Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

15 temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rhodesian35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
321
57
83
onca gunahsız emir kulu er erbasın bogazları kesıldı . tatbıkata dıye cıkarılan nereye gıttıklerını bılmeyen gunahsız habersız erın. bende bunun ıcın uzuluyorum. bunun dısında o gece olacaklardan hukumetın haberı vardı.neysee....

cemalaksu

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
61
5
8
Allah bütün şehitlerimizden ve gazilerimizden razı olsun. amalı neyseli cümleler kuranlara hayret ediyorum. yapmayın. şehitlerin ruhunu incitiyorsunuz..

Chaseur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
485
81
28
vatanı savunmak için göreve koşanlar vardı. Bir de vatanı işgal etmeye kalkışanlardan görev bekleyenler. Unutma, unutturma..!

Selam Olsun Büyük Milletin Akıncı Beylerine, Can Feda Olsun Polis Özel Harekat Erlerine.

#15TemmuzGecesi

legendteksas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,676
182
63
onca gunahsız emir kulu er erbasın bogazları kesıldı . tatbıkata dıye cıkarılan nereye gıttıklerını bılmeyen gunahsız habersız erın. bende bunun ıcın uzuluyorum. bunun dısında o gece olacaklardan hukumetın haberı vardı.neysee....
Evet ben o erleyden biriydim yaşadığımız travma hala devam ediyor tankin önüne kendini atanlar gazı oldu olanlar bize oldu ben 3 senedir doğru düzgün işte çalışamiyorum bunun hesabını kim verecek bizim suçumuz neydi

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
..........insanlari bos yere öldurenlere..ya allah bismillah allahuekber deyince herseyin helal oldugunu sanan insansılara !! Koltuk ve iktidar ugruna herseyn mubah oldugunu sanaanlara...defalarca uyarilmalarina ragmen halâ tekke zaviye ve cemaatlerden medet uman angutlara..kizgin surat kizgin surat kizgin suraaaaaattttttttt.....neysegari bukadar???
FB_IMG_1562955480019.jpg

Soylemeden gecemiycem hala akillanmadilar cemaatlerle kadrolasiyolar...ve ilerde yine kandirildik.diyecekler..bunlar kalmasada ayni zihniyet kandirilmis olacak..bukadar basit.sen ben hata yapsak anamizi bellerler.ama onlar sadece kandiriliyorlar.lanet olsun boyle adalete....bide utanmadan demokrasi bayrami diyolar allam ya aklima koru bu andavallardan..en buyuk baş fetöcu bu iktidardir..nokta

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
..........insanlari bos yere öldurenlere..ya allah bismillah allahuekber deyince herseyin helal oldugunu sanan insansılara !! Koltuk ve iktidar ugruna herseyn mubah oldugunu sanaanlara...defalarca uyarilmalarina ragmen halâ tekke zaviye ve cemaatlerden medet uman angutlara..kizgin surat kizgin surat kizgin suraaaaaattttttttt.....neysegari bukadar???
Ekli dosyayı görüntüle 31679

Soylemeden gecemiycem hala akillanmadilar cemaatlerle kadrolasiyolar...ve ilerde yine kandirildik.diyecekler..bunlar kalmasada ayni zihniyet kandirilmis olacak..bukadar basit.sen ben hata yapsak anamizi bellerler.ama onlar sadece kandiriliyorlar.lanet olsun boyle adalete....bide utanmadan demokrasi bayrami diyolar allam ya aklima koru bu andavallardan..en buyuk baş fetöcu bu iktidardir..nokta
Afferin sana bravo sende tanri bizi kutsasin diyip bu oyuna ortak olursun

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Afferin sana bravo sende tanri bizi kutsasin diyip bu oyuna ortak olursun
Gorunen koyu goremeyip klavuz arayanlara cehaletlerinden dolayi aciyorum..oyunu oynayan iktidardi halk olarak uyardik aydinlarimiz uyardi muhalefet uyardi..onlar hocaefendi dedide baska bisey demedi..50 defa soyledik onlar siklemedi hocaefendimizde hicaefendimiz dedi.yalanmi le.ozamn .oyun olmuyor simdimi oyun oluyor.daha fazla simirlenmek istemiyorum iktidar ve yobazlar oyunu oynadi biz cezasini cektik.oyun falan yok ortada koyun var oyun degil.bu belayi basimiza saranlarin hicmi gunahi yok kardesim sen ne.oyunundan bahsediyosun..beraber memleketin anasini siktiler (iktidar ve feto) sonra dis mihraklar.yok oyle.bir numarali fetocu iktidardir.okadar.daha fazlada bu konida polemige girme benle.acim ve net soyluyorum bu feto belasini basimiza saralnlarinda fetonunde amk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...