Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 1950 TL yi 2000 Yapamamak Nasıl Bir His

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,246
2,238
113
Soru gayet açık ? 1954 ya 50 bastım gelmedi 70 bastım 1 sayıdan 150 bastım 1 sayıdan diye diye kasayı şuan 700 e düşürdüm min makc cekim 2000 … kafayı yicem Hollanda basket ilk yarı 62 sayı cıkar dedim kolları koptu
Bende geçen hafta 30-40 bin civarında kaybettim ama zararımı ertesi gün fazlasıyla çıkardım. Bazen şanssız günümüzde olabiliyoruz kumar sonuçta kazanmak güzelde neden kaybetmeyelimki, herşeyin bilincinde olmak lazım. İnşallah bundan sonraki işleriniz rast gider. 50 tl için 2k dan olmak çok sinir bozucu.....

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bende geçen hafta 30-40 bin civarında kaybettim ama zararımı ertesi gün fazlasıyla çıkardım. Bazen şanssız günümüzde olabiliyoruz kumar sonuçta kazanmak güzelde neden kaybetmeyelimki, herşeyin bilincinde olmak lazım. İnşallah bundan sonraki işleriniz rast gider. 50 tl için 2k dan olmak çok sinir bozucu.....
Olmadı sonda ttutturdu

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Soru gayet açık ? 1954 ya 50 bastım gelmedi 70 bastım 1 sayıdan 150 bastım 1 sayıdan diye diye kasayı şuan 700 e düşürdüm min makc cekim 2000 … kafayı yicem Hollanda basket ilk yarı 62 sayı cıkar dedim kolları koptu
Bugun bana da uğursuz geldi böyle bişey ilk defa başıma geldi 1.500 verdim bugun hep 1 sayıdan hitti başıma agrı girdi valla nerden bulaştık bu pisliğe

Loverman

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
226
43
Neden kaybetmeyelim derken..
kazanmanın sözlük anlamını unuttuk dostt