Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 1betplus 50 TL Deneme Bonusu

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Valla ben gece 4 de 100 verdim iptal oldu 1 saat sonra tekrar verın dedi tekrar verdim 12 saatir duruyor oyle
Benimkini profil bilgileri yanlış diye iptal ettiler girdim baktim hepsi doğru sordugumda sistemde sıkıntı var dediler ama ilginç bir site musteri hizmetleri yüzüne bakmıyor 250 yapmaya calisam ama sürekli olarak sistemde sıkıntı var

emrahyk48

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
13
1
3
Beklettiğimiz için özür dileriz. Operatörlerimiz şu anda meşgul, lütfen bize e-posta adresinizi içeren bir mesaj bırakın, kısa süre içinde size geri döneceğiz.

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Aw sitesi 18 saat oldu daha odemedi

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Ben mail atip rica edeceğim cekimimi yollamasinlar ara ara aklima gelip acaba yatirdilarmi diye siteyi acarken yasadigim heyecan mac skoruna bakmaktan daha heyecanli

sinon

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
91
37
18
Ben mail atip rica edeceğim cekimimi yollamasinlar ara ara aklima gelip acaba yatirdilarmi diye siteyi acarken yasadigim heyecan mac skoruna bakmaktan daha heyecanli
Arkadaşları şanslısın sitesi geçen gün üye olana 20 TL bonus verecekti ve baya kişiye bitti demişti .şimdi mesaj geldi üye olana 20 TL diye bağlandım canlıya aldım 20 TL nakit 300 yap 100 çek haberiniz olsun

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,273
2,381
113
Arkadaşları şanslısın sitesi geçen gün üye olana 20 TL bonus verecekti ve baya kişiye bitti demişti .şimdi mesaj geldi üye olana 20 TL diye bağlandım canlıya aldım 20 TL nakit 300 yap 100 çek haberiniz olsun
Kardeş sakın ha o site 1 numaralı dolandırıcı kesinlikle yatırım yapmayın bedava bonusdan yatırım şartı yoksa çevirin çekin ve arkanıza bakmadan kaçın kaçın kaçın

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Odemicen nie bonus veriyon 20 saat oldu aw 1 tabe adama odeme yapmadi ibneler

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
Odemicen nie bonus veriyon 20 saat oldu aw 1 tabe adama odeme yapmadi ibneler
24 saatin sonunda seninkini de iptal ederler profil bilgileri yanlis diye bi kaç gün böyle yaparlar sabirli olan alır böyle yapmalari çok daha iyi oldu aslinda hemen yatırıp guven saglasalardi yatırım yapıp daha çok magdur olanlar olurdu rezil bir site o musteri temsilcilerinin hali ne öyle şaka gibi