Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2.Kez Covid Pozitif

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
Geçmiş olsun kardeşim mücadeleye devam pes etmek yok ilkini ağır geçirdiğin için bence virüsü tanıyor artık bağışıklık sistemin bu sefer daha hafif geçeceğini düşünüyorum , C ve D özellikle C günde 2-3 kez 1000 mg, Asetilsistein içeren ilaçlar (Asist şase) Daha kolay negatif olmanı sağlıyormuş Tabi ki senin kalp ameliyatı durumun olduğu için doktor kontrolünde, zararı yoksa kullan, Bunu yeneceksin pozitif düşün

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,884
1,103
113
Çok geçmiş olsun dostum

Umarım en kısa surede tüm sağlık sorunlarını atlatırsın

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
ilkini o şekilde atlattıysan bunu daha kısa surede 10 gunluk karantınada hızlı bı sekılde atlatırısın cok gecmıs olsun

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Sağolun arkadaşlar, 112 yi aradım ne yapmam gerekiyor dedim, halk sağlığı merkezinden aranacaksınız izolasyonda bekleyin dedi, zaten ameliyatlıyım bi yere çıktığım yok dedim. Aranana kadar ciddi bir semptom yani solunum zorlaşması boğucu öksürük gibi bir durum olursa en yakın sağlık kuruluşuna gidin dedi beklemeden. Evet solunumda zorluk var ama bunun sebebi bypass ameliyatı, zamanla düzelecek... Şimdi benim bunu ayirt etmem imkansiz virusten mi ameliyattan dolayimi diye. İlk yakalandigimda cok ciddi semptomlar vardi şuan yok oyle birsey aman olmasinda
IMG_20210417_103518.jpg

Son düzenleme:

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Tez zamanda sağlığına kavuşacaksın insaAllah