Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 20 TL Deneme Bonusu (Yeni) 50TL yatırımlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
ya aslında bana dedı dembele yardım et yapalım dıye o girdi bu konuya dembelede ona yaptırdı

dem bele3538

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
345
45
28
suç bende ben karşımdakini kendim gibi sandım neyse konuyu kapatalım bu deneme bonusunu açan arkadaşda raahatsız olmasın diğer arkadaşlarda birgün karşıma çıkar inşallah

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
öle bişe olduğunda birbirinizin numarasını alırdınız bi konusurdunuz önce

dem bele3538

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
345
45
28
güvenmemekte haklısın zaten 15 gün oldu foruma geleli kim kime güvenir ki bu zaman zarfında 15 tl yaptım bakalım belki toparlarız

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
yeniden mi çoğaltmaya çalışıosun şimdi vay yazıkya hakkaten uzuldum o adi karaktersiz herif nerde yazsın burdan

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
dedım varsa yuregın yaz konuya. yazmıyor ıste benım kafam karıstı reis

oguzozturk2020

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
902
126
43
arkadaş böyle bir adilik şerefsizlik olamaz neden yapar ki insan adam 50 ye 100 vereyim demiş bide ona rağmen gidip adamın parasını niye basıyorsun eline ne geçtiyse

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
karışcak bişe yok bak saydırıyorum ona burdan bi laf edip yazamıyor haklıysa gelsin haklıyım desin sözlerimi geri almazsam adam değilim

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
benim durumum olmadıgı ıcın numaramı vermedım. numara ıstedı ısrarla benden vermeyıncede korkak dedi D:

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
494
83
@sergenp sergen p. sergen pasif mi diyelim sana? nerdesn sergenp derken. bana özeldne bastıgın kufurlerı gel buraya da et. senın hakkından gelırdımde orucluyum kardesım

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ya yazsana suraya yazsın adamsa o kadar basit saydırıyorum ona işte var mı otesi delikanlıysa gelsin haklıyı magdur etmek var mı ya kendini ispatlasın burda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...