Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2022 Memur Ve Emekli Maaş Zam Oranı Belli Oldu

Zam oranları iyi mi?

• Çok şükür

Kullanılan: 3 6.0%
  • İyi

Kullanılan: 5 10.0%
  • İdare eder

Kullanılan: 6 12.0%
  • Az

Kullanılan: 3 6.0%
  • Allah'a havale ediyorum

Kullanılan: 33 66.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Iki ogretmen kari koca 20 k alamaz .ben 8500 aliom ogretmen benden dusuk alio nasil 10 k oluo maasi
Hayal görüyor arkadaş benim kuzenler öğretmen 20k alıyorsa hemen ariyimde para istiyim bok gibi parası olması gerek :D
Bu arkadaş sanırım Milletvekilleri ile karıştırdı

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Kaç para maaş aldıgımızın bir önemi yok adım atıyosun 200 tl gidiyo önemli olan alım gücü onuda malesef bitirdiler ülkenin 100 de 90 ı 100 de 10 güzel yaşasın diye tepiniyo

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
837
113
Halkı suçlamak yeni moda oldu. Zam istiyen hain, iş beğenmeyen hain, adalet isteyen hain.... Şimdi adam biyolog olmuş iş bulamamış, gelsin benim gibi hamallık yapsın istiyolar. Bi zahmet yapmasın m.

Ama adam diyor iş beğenmiyolar... Sürekli millet suçlu. Zaten ülkenin yüzde 70i hain olsa ülke olmazdı bu vakte kadar. Dolar artar dış güçler... enflasyon artar marketler suçlu. Ulan bu marketler yıllardır var, dış güçler de Göktürklerden eski m.

sanırsın yeni çıktı :D

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Kurumlarda her mudurun ozel makam araci vericene 2 tane ver ortak kullansin bir makam araci 700 800 bin devletin boyle cok gereksiz seyleri var yilda 4 kere yollari kazio yok telekom hat gecircek yok bilmem ne mubarek 4 kere kazcana 1 kere kaz hepsini bi arada yap
Dünya'da en çok kamudan ihale alan şirketler bunlar
1-Cengiz
2-Limak
3-Kolin
4-Odebrecht
5-Kalyon
sence neden kardeş ? Adamlar ülkeyi sömürüyor. Ülkenin am*na koyacağız diyen Mehmet Cengiz 1. sırada adam haklı dediğini yapıyor
Adamın 425 milyon TL vergi borcu siliniyor acaba neden cahile anlatsan anlar ama gerizekalılar anlamaz :)

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
837
113
Dünya'da en çok kamudan ihale alan şirketler bunlar
1-Cengiz
2-Limak
3-Kolin
4-Odebrecht
5-Kalyon
sence neden kardeş ? Adamlar ülkeyi sömürüyor. Ülkenin am*na koyacağız diyen Mehmet Cengiz 1. sırada adam haklı dediğini yapıyor
Adamın 425 milyon TL vergi borcu siliniyor acaba neden cahile anlatsan anlar ama gerizekalılar anlamaz :)
Bi bildiği vardır, daha iyi mi bilicen dsasaddasasddsadsadsa

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Halkı suçlamak yeni moda oldu. Zam istiyen hain, iş beğenmeyen hain, adalet isteyen hain.... Şimdi adam biyolog olmuş iş bulamamış, gelsin benim gibi hamallık yapsın istiyolar. Bi zahmet yapmasın m.

Ama adam diyor iş beğenmiyolar... Sürekli millet suçlu. Zaten ülkenin yüzde 70i hain olsa ülke olmazdı bu vakte kadar. Dolar artar dış güçler... enflasyon artar marketler suçlu. Ulan bu marketler yıllardır var, dış güçler de Göktürklerden eski m.

sanırsın yeni çıktı :D
Reis Üniversiteli gençlerin çoğu ( 850bin ) şu an icra dairesinde dosyası var adamlar ödeyemiyor iş yok ki adam 4 yıl okumuş iş seçeneği mi var eee git Bim'e gir niye 4 sene okudu bu adam veya 5-6 sene Bim'e A101'e girmek için mi ? Şöyle diyenlerin ağzına kürekle vurup sapına oturtacaksın.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
2023 de guzel seyler olucak ama bekleyip gorucez bunu mevcut partinin soylemesine inanarak soylemiyorum anlasmanin bitmesinden dolayi umuyluyum
Madenlerimizi kendimiz cikarip kendimiz islicez limanlardan denizlerden her gemi icin para 10 yillik gaz rezervi vs vs
Elin amerikalisi usak a gelip altin cikario usagin alti ustu her yani altin elin gavuru 5 yildir cikara cikara bitiremedi

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Öğretmen olmak felan hikaye liyakat yok arkadaşlar liyakat düzen yok saygı yok heryerde siyasi görüşe göre insan alıyorlar benim babam Türkiyede ilk özel harekata katılanlardan birisi eski Hilal bıyıklılardan demek istediğim eli kolu cok uzun istesem Öğretmen olarak atanırım bir telefon kaldırsa yeterdi ama kul hakkı yemek yalakalik çok kötü bir sey Adaletle yönetilmeyen Devletler batmaya mahkumdur gün gelir devran döner Allah bunlara hidayet versin diyecek pek bir söz kalmadı

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Reis Üniversiteli gençlerin çoğu ( 850bin ) şu an icra dairesinde dosyası var adamlar ödeyemiyor iş yok ki adam 4 yıl okumuş iş seçeneği mi var eee git Bim'e gir niye 4 sene okudu bu adam veya 5-6 sene Bim'e A101'e girmek için mi ? Şöyle diyenlerin ağzına kürekle vurup sapına oturtacaksın.
Kardesim 4 yillik.ogretmen lisana mezunu
Atama beklio 3 yildir yok aq atama iste en son care pomem e basvurdu yaza hazir Komiser yardimcisi olarak baslicak
Yazik degilmi bu okuyan ogrencilere yillarca dirsek curut ama sonu ya asker ya polis ya a101 satis sorumlusu vs vs

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Öğretmen olmak felan hikaye liyakat yok arkadaşlar liyakat düzen yok saygı yok heryerde siyasi görüşe göre insan alıyorlar benim babam Türkiyede ilk özel harekata katılanlardan birisi eski Hilal bıyıklılardan demek istediğim eli kolu cok uzun istesem Öğretmen olarak atanırım bir telefon kaldırsa yeterdi ama kul hakkı yemek yalakalik çok kötü bir sey Adaletle yönetilmeyen Devletler batmaya mahkumdur gün gelir devran döner Allah bunlara hidayet versin diyecek pek bir söz kalmadı
Hilal biyikli Pederine Selam olsun Burdan

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Ne olacak reis Adamlar Kpss 1.cisi o kadar puan almış hop sözlü mülakaatta 50 verip eliyorlar şerefsiz orospu çocukları.
Mülakatı kaldırıp puana göre alacaksın.
FHs1N4uXwAMxovn.jpg

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Hilal biyikli Pederine Selam olsun Burdan
V.as bize hain diyorlar simdi devlet bahçeliyi sevmiyoruz diye benim babam 1992de karabağda ermenilrrle savaştı bosnada cezayirde savaştı Alparslan Türkeşin rüzgar birligindeydi 12 eylülde 5 sene mamakta işkence gördü idamla yargılandı ama hain olan biziz kahraman olan bahçeli ve yalakaları yazıklar olsun be kardesim

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Ne olacak reis Adamlar Kpss 1.cisi o kadar puan almış hop sözlü mülakaatta 50 verip eliyorlar şerefsiz orospu çocukları.
Ekli dosyayı görüntüle 199865
Dediğim gibi insanları siyasi görüşüne göre ayırıyorlar isini iyi yapan adamı getirmezler müslümanlar ya cok ulan söyleyecek cok sey var bu ibnelere

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
V.as bize hain diyorlar simdi devlet bahçeliyi sevmiyoruz diye benim babam 1992de karabağda ermenilrrle savaştı bosnada cezayirde savaştı Alparslan Türkeşin rüzgar birligindeydi 12 eylülde 5 sene mamakta işkence gördü idamla yargılandı ama hain olan biziz kahraman olan bahçeli ve yalakaları yazıklar olsun be kardesim
Bu ulke evlatlarinin vatan evladina dualari yeter sukurleri yeter kardesim.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
837
113
Şimdi olaya şöyle bakarsak: Ben Fatih Terim'im. Gsliler sürekli bana sallıyor. Gidiyorum geliyor bir keko, 2 yıl sonra İmparator geri gel diyolar, geliyorum şampiyon yapıyorum.

Olaya siyasi bakarsak: Malum taraf gidicek madem okadar iyisin, yerine başkası gelicek aaa dicez hop geri getircez kralı. Neden bu olmuyor. Çünkü Fatih Terim GS'yi soymuyor, bugün gitsin, yarın gelsin vs bişey olmaz. Malumlar bugün gitse 900 milyon dosya açılır... başka sözüm yok. O sebepten sürekli birileri suçlu hain vs. ümmet din kudüs market lobi vatan elden gidiyor :d biz gidersek kudüs düşer. Ulan kudüs düşeli yıllar oldu zaten .... neyse benden bu kadar

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Bu ulke evlatlarinin vatan evladina dualari yeter sukurleri yeter kardesim.
Öyle kardeşim öyle Allah hepsinden razı olsun benim babam sadakasını verse bu devlet bahçeli ve yandaşlarına ömür boyu yeter anlayacaklar bu ülkeye çok kötülük yaptılar ama is isten geçti ATATÜRKÜN kurduğu ülkede ATATÜRKE hakaret eden gerizekalı bir toplum var ne olsun başka herşeyin başı cehalet

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Ekli dosyayı görüntüle 199865
Sulale boyu masallah her ilde oyle kardes emin ol burda devlet hastanesine git adamlar tum koylulerini akrabalarini yerlestirmis ilkokul mezunu cogu
Belediyeye git aybi sekil kurunlara git sozlesmeli hizmetli olqrak hepsine bakion torpilli masallah ama asil hakki olan kisiler bu insanlarnyuzunden issiz kalio

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Bİrader adam o kadar maaş alıp isyan ediyorsa sen düşün demek ki hükümet kötü 20k maaşı hangi öğretmen alıyor benim akrabam var 4 tane öğretmen sorayım 20k alıyorsa aylık 2k'sını bana göndersin
Saray'ın günlük harcaması 8 milyon lira!
Bir boka yaramayan hakkımızı savunmaktan aciz milletvekilillerine ömür boyu bakıyoruz tonla maaş alıyorlar.
Sende zihniyet yok odun gibi dümdüz bakıyorsun.
(Adam maaşı olmuş 8 9 k adam hala verse ne olur ayna su zam oldu buna si zam oldu deyip isyan da hala
Bundan bahsediyorum bu zihniyet yanlış ) Bunu diyebilen birisi cahildir. Benim geçen sene 2825 Tl ile alabildiklerimi şu an 5000Tl ile alamıyorsam bu zam değildir.
Sizin önce bunu anlamanız gerekir.
kard3sim boş konuşma ben okulda memu4um zaten kendim görüyorum ben hazırlıyorum maaşlarını ikisinin şuan aralık-2007 ayında 18k ya yakindi zaman önce sonrasını sen düşün
Ya tutturmussunuz saray da saray ne olacak ti gecekonduda mi kalacak almanyada amerikada saray yok mu
Yok sunu anlamıyorsam bunu anlamıyorsam diyorsun bizde diyoruz ki tamam doğru şuan dünya genelinde sıkıntı var yapilacak çok şey yok
Herkes iyi olsun ister
Fabrikada askeri ücretli çalışıyor 5 milyar bence gayet güzel kabul edilebilir bir durum
Herkes heralde evde oturup 100k maaş istiyor
Atatürk zamanında git maaşını araştır neymiş gör
Bana kalsa da milletvekilinin emekli maaşı olmamalı ama dönüp dolaşıp ayni yere gelip söyleyip durmanın manası yok
Olayı siyasilestiriyorsun sanki savundugun parti neyse gelse kardeşim milletvekili maaşlarını düşürüyoruz mu diyecek

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Öyle kardeşim öyle Allah hepsinden razı olsun benim babam sadakasını verse bu devlet bahçeli ve yandaşlarına ömür boyu yeter anlayacaklar bu ülkeye çok kötülük yaptılar ama is isten geçti ATATÜRKÜN kurduğu ülkede ATATÜRKE hakaret eden gerizekalı bir toplum var ne olsun başka herşeyin başı cehalet
Ata'mizin kili olamaz bunlar Allaha havale et kardesim Yuce Rabbimiz Bu dunyada biraksa Ahirete birakmaz

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
kard3sim boş konuşma ben okulda memu4um zaten kendim görüyorum ben hazırlıyorum maaşlarını ikisinin şuan aralık-2007 ayında 18k ya yakindi zaman önce sonrasını sen düşün
Ya tutturmussunuz saray da saray ne olacak ti gecekonduda mi kalacak almanyada amerikada saray yok mu
Yok sunu anlamıyorsam bunu anlamıyorsam diyorsun bizde diyoruz ki tamam doğru şuan dünya genelinde sıkıntı var yapilacak çok şey yok
Herkes iyi olsun ister
Fabrikada askeri ücretli çalışıyor 5 milyar bence gayet güzel kabul edilebilir bir durum
Herkes heralde evde oturup 100k maaş istiyor
Atatürk zamanında git maaşını araştır neymiş gör
Bana kalsa da milletvekilinin emekli maaşı olmamalı ama dönüp dolaşıp ayni yere gelip söyleyip durmanın manası yok
Olayı siyasilestiriyorsun sanki savundugun parti neyse gelse kardeşim milletvekili maaşlarını düşürüyoruz mu diyecek
Dostum sakın ATATÜRKLE tayyibi bir tutma ATATÜRK dediğin adam Hayatını bu Millete adamış Devleti için herşeyi yapmış Kendi Devrindr Dünyanın en büyük lideridir bu arada git bir enfilasyona bak bakalım millet geçinebiliyor mu