Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024)

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,720
9,895
113
Kadro değeri vs boş... Kante hayvanı hala hayvan gibiydi... Herif maşallah hayvan geldi hayvan gidicek :) değeri 10 milyon... Bizde İsmail Yüksek 12 milyon...

Değerden ziyade her mevki de formda adam lazım. Misal herşeyin iyi olur ilerde grizman cenabeti olursa olmuyor, defansta samet olursa olmuyor :D
Aslında bizim takıma bir forved bir devams oyuncu olsa kiliti açıyor

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,171
838
113
Aslında bizim takıma bir forved bir devams oyuncu olsa kiliti açıyor
Orası öyle de Icardi, Mbappe var da çağırmadı mı :) Şimdi 7 hocayla olmayan şey bu montellayla bi şekilde oldu, beğenmiyolar m. :D Bu taraftara bakmaması da bir avantaj, bu cahiller kale de altay olmalı yok uğurcan olmalı diye yıllardır kavga eden modeller :d

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,720
9,895
113
Orası öyle de Icardi, Mbappe var da çağırmadı mı :) Şimdi 7 hocayla olmayan şey bu montellayla bi şekilde oldu, beğenmiyolar m. :D Bu taraftara bakmaması da bir avantaj, bu cahiller kale de altay olmalı yok uğurcan olmalı diye yıllardır kavga eden modeller :d
Evet alternetif futbolcu yok ama en azından semihe bir şans vermeliydi ozellikle gitmesi muhtemel olan portakiz maçında süre vermesi gerekiyordu belki ozaman Hollanda maçına daha rahat sokabilirdi Allah göstermesin erken gölde çevirme kapasitemiz düşük
Herkez 7 gol attık 7 golude 6 ayrı futbolcu attı diye sevinenler var ama bu su yönden sıkıntı gölü kimden beklediğini bilmiyorsun
Gol potansiyelimiz çeşitli ama kısıtlı bilmem anlatabildim mi

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
günler önceden bütün eşleşmeleri de bir maç hariç bilmişim. türkiye -romanya eşleşir demiştim. yarı finalde isviçreyi yenip, finalde ispanyollara karşı naparız bilinmez demiştim. hollandayı geçeriz, isviçreyi geçeceğiz, final ispanya demiştim, fikir değiştirdim. almanya-fransa galibiyle oynarız. almanya istiyorum o dört takım içinden..

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,969
22,555
113
Ne olursa olsun forvetsiz maca cikilmaz tamamen sansa bala geldik gelmiskende normal bi oyun sablonuyla oynayarak hollandayi eleyebiliriz,avusturya maci gibi cok geride kalirsak bunlar affetmez soylim

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,897
113
1720168108723.png

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen EURO 2024'te çeyrek final müsabakaları başlayacak.
Turnuvanın favorilerinden gösterilen İspanya ve Almanya, TSİ 19.00'da başlayacak müsabakada karşı karşıya gelecek.

Stuttgart Arena'da oynanacak maçı İngiltere Futbol Federasyonu'ndan hakem Anthony Taylor yönetecek.
Tecrübeli hakemin yardımcılıklarını Gary Beswick ile Adam Nunn üstlenecek.
Müsabakanın dördüncü hakemi ise Slovakya'dan Ivan Kruzliak olacak.​

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,897
113
1720168178961.png

Hamburg'daki Volkspark Stadı'nda oynanacak ve TSİ 22.00'de başlayacak müsabakayı İngiliz hakem Michael Oliver yönetecek.
Oliver'ın yardımcılıklarını aynı ülkeden Stuart Burt ve Dan Cook yapacak.

Bu turu geçen ekip, İspanya-Almanya eşleşmesinin galibiyle yarı finalde karşılaşacak.​

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
kupayı direk ispanyollara versinler uğraştırmasınlar
erken final vardı bugun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,972
44,347
113
Bu avusturya bizi son macta 6.1 yenmisdi
Sonraki mac yendik o tmm
Garip bi sekilde hollandadanda son macta 6 yedik
Bakalim yarin sonuc ne olucak
Serefsiz uefa merihe nasil 2 mac men cezasi versi akil alir gibi seil yeminle ben sorusturma acilinca bile komik bulmusdum adamlar bide ceza verdiler seref yoksunlari o hareket kimseye bi gonderme fa,an deil irkcilikla ne alakasi var kime itham edilmis kim rencide yada tahrik edilmis serefini sihdigim kurumu

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,897
113
1720254600843.png

Düsseldorf Stadı'nda oynanacak ve TSİ 19.00'da başlayacak müsabakayı İtalyan hakem Daniele Orsato yönetecek.
Orsato'nun yardımcılıklarını aynı ülkeden Ciro Carbone ve Alessandro Giallatini yapacak.
Alman hakem Daniel Siebert ise dördüncü hakem görevini üstlenecek.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,897
113
1720254390769.png

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen şampiyonada son 8 takım arasına kalan Türkiye, Hollanda'yı da geçerek yarı finale yükselmeyi hedefliyor.
Başkentte yer alan Berlin Olimpiyat Stadı'ndaki maç, TSİ 22.00'de başlayacak. Mücadele TRT 1'den ve tabii dijital platformundan canlı yayınlanacak.

Ay-yıldızlı ekip; Portekiz, Gürcistan ve Çekya ile birlikte yer aldığı F Grubu'nu 2 galibiyet ve 1 yenilgi ile
Portekiz'in ardından ikinci sırada tamamlayarak adını son 16 turuna yazdırdı.
Milli takım, bu turda Avusturya'yı 2-1 yenerek çeyrek finale yükseldi.

Hollanda ise Fransa, Avusturya ve Polonya ile mücadele ettiği D Grubu'nu 4 puanla tamamladı ve en iyi 3'üncüler arasından son 16 turuna kaldı.
Hollanda, son 16 turunda Romanya'yı 3-0 mağlup ederek çeyrek finale adını yazdırdı.

Bu turu geçen ekip, İngiltere-İsviçre eşleşmesinin galibiyle 10 Temmuz'da Dortmund'da yarı final mücadelesine çıkacak.​

gmhasan12

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
39
18
hollandayı yenersek bugün bence final oynarız ingiltere uzatmalarda yener bizimde onları yenme şansımız yüksek en kötü uzar penaltılara filan gider, ingiltere çok kötü futbol oynuyor seyir zevki 0

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,670
889
113
Ingiltere yi slovakya maçında gördük ne hallere düştüğünü karsi karsiya 3 net pozisyon kacirdi slovaklar ki isvicre cok daha sert daha tempolu daha teknik bir takim şu an kafaya oynayan bütün ulkeleri yenebilecek kapasiteleri var.ben normal sartlarda isvicre,ingiltere yi eler diyorum