Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024)

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,450
64,266
113
Bak biz kesin 2 yeriz daimoncum o bi banko bence adamlar dalyan gibi bu arada gurcistan maçlarında kaleci faktörü vardı şansları tutmadı oyunu bize karşı oynamazlar umarım iy dann yeriz yoksa 2yi
Günlerden Türkiye reis %100 futbol oynamamız gerekiyor bulduğumuzu affetmemeliyiz rakip iyi reis

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,476
13,669
113
Günlerden Türkiye reis %100 futbol oynamamız gerekiyor bulduğumuzu affetmemeliyiz rakip iyi reis
Umarım reis dediğin olur portekiz maçına 1 gün öncesine kadar çok istedik kazanmasını kadroyu görene kadar tabi umarım zevkli ve güzel gollerle kazanırız.

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
inşallah yeneriz ama hiç sanmıyorum çekler daha takım bizden ekstra şeyler olmazsa çekya kazanır

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Bence adam haksız kırmızı gördü yazık oldu adam mecbur yere basicak istemsizce basdi bnce sari vermemeliydi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Adamlar bizi 10 kişi birakmaya çalışıyorlar.abi ben anlamıyorum çıldırıyorum yeminle ya lan 1 tane etkili atagimiz yok hakanla arda önde oynuyorlar güya Hakan dep defansta cildiriyorum bu islere

maho3232

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
295
63
Hakem her pozisyonda oyunculara vaaz veriyor