Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 20k Kayıp

Zafermiss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
730
255
63
Sakin kal kardeşim. 10 k da gider bak dediğim gibi 2 maç bul at 300 500 neyse kafan rahatlasın başka türlü 10 k da gider günün iyice zehir olur
haklısın dostta kumarı bıraktım ben benim kumarım burda biter herşeyde var bi hayır kredi çekmedim allahtan

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,011
5,500
113
Slotu nerden oynuyon gidip betcolardan oynuyosun 100k daha atsan da kazanamazsın söyliym sana.

halit14533

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,558
658
113
reis kötü oldum ya
Reis bana da aynisi cok oldu zarari cikartayim birakacam ara verecem diyorum iceri girdikce giriyordum artik oyle yapmiyorum valla reis baktim vermiyor cikiyorum oldugu gibi biraz kafami dagitiyorum daha sonra tekrar deniyorum ama benim oynadigim rakamlar ufak rakamlar reis 20 k 10 falan degil

Zafermiss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
730
255
63
Reis bana da aynisi cok oldu zarari cikartayim birakacam ara verecem diyorum iceri girdikce giriyordum artik oyle yapmiyorum valla reis baktim vermiyor cikiyorum oldugu gibi biraz kafami dagitiyorum daha sonra tekrar deniyorum ama benim oynadigim rakamlar ufak rakamlar reis 20 k 10 falan degil
reis ben jojodan aldım bu parayı 100k maxvin yeterince yedim içtim ama 30k yakın gitti aence üzülmelimiyim?

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,845
782
113
reis ben jojodan aldım bu parayı 100k maxvin yeterince yedim içtim ama 30k yakın gitti aence üzülmelimiyim?
Ben 1xbette 3 ay önce 300 k bakiye yaptım. Yarısını çektim iphone 15 pro max aldım birazda harcadım. Kalan yarıyıda kaybettim. Umrumda bile olmadı :)