Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin 21 Haziran - Cuma Günü Tahminlerini Alalım...

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Ben Polonya - Avusturya maçına Avusturya ilk yarı 2,5 üst korner girdim 2 orandan. Şansımız bol olsun. :D

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,144
800
113
Ben Polonya - Avusturya maçına Avusturya ilk yarı 2,5 üst korner girdim 2 orandan. Şansımız bol olsun. :D
Güzel tercih ben de ilk yarıyı önde kapatan takım Avusturya olursa 2. Yarı en çok sarı kart Avusturya gireceğim yüksek ihtimal 1.9 civarı oranı olur şu an 2.5 tam tersinde de Polonya. Bu maçı kaybeden yüksek ihtimalle turnuvadan elenecek bu yüzden tansiyon artabilir diye düşündüm

Lawlss

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Güzel tercih ben de ilk yarıyı önde kapatan takım Avusturya olursa 2. Yarı en çok sarı kart Avusturya gireceğim yüksek ihtimal 1.9 civarı oranı olur şu an 2.5 tam tersinde de Polonya. Bu maçı kaybeden yüksek ihtimalle turnuvadan elenecek bu yüzden tansiyon artabilir diye düşündüm
Bol şans kral kornere girmesem ben de karta girerdim, iki takım da sıfır puan. :D

Onur214438

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
208
61
28
Güzel kazançlı bir gün olsun hepimize

Lawlss

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Avusturya golden önce cayır cayır atak yapıyordu 9. dakikada gol attılar nasıl rolantide oynuyorlar delirecem ya :D Şimdiden zamana oynamazsın

hastech

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
411
178
43
Selam dostlar ne başlıkla konu açacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum ilk defa bi maça faul üst alt oynadım güncel ve doğru verileri nereden bulabilirim maçkolik başka birşey sofascore başka birşey livesport başka birşey söylüyor

Lawlss

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Hayvan gibi kart çıktı maçta umarım kazanmışsındır kral :D

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,282
7,992
113
Son kurşunları özel oranlara attık yarını beklicez artık

Wajjj

Tanınmış üye