Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 23 Yaşında ve 2.5 Milyon TL Paranız Olsa

Hayrullah52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
726
348
63
Bunun at gozlulukle ne alakasi var. Dunyadan bi haber yaşıyorsunuz. Illaki kici kirik eb bulunur. Demek istediğim ellle tutulur bi ev alman imkansiz. He anadoluda yasayacaksan 1milyona da bulursun. Anlamini bilmedigin kelimeleri cumle icinde kullanmamani tavsiye ederim. Iyi forumlar
Kardeşim senin anlama sıkıntın mı var? At gözlüğü gibi kafana koymuşsun 2.5 milyona ev yok deyip laf sokuyorsun. Bir sürü ev var o fiyata 20-25000'e şu an kirada oturulan. At gözlüğü gibi sürekli aynı yöne bakma, geniş çerçeveden bak. Kafanı çevir biraz.

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,386
1,323
113
Her ilde var kardeşim, bu kadar at gözlüğü takıp etrafına bakma.
Kanka adam Samsun'da yaşıyor tamam 2.5m'ye ev alsın ama kıyı köşelerden alır max getirisi 6-7k olur.
Öyle milletin dediği gibi yok asgari ücrete eşdeğer babayı alırlar samsun'da :D

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Arkadaşlar 23 yaşındayım ve 2.5 MİLYON TL ye yakın bütçem var işim yok okulu bıraktım öyle boş boş geziniyorum takılıyorum arabayla sadece.Siz 23 yaşında olsanız ve elinizin altında 2.5 milyon TL para olsaydı nasıl bir iş kurma planı yapardınız ne açardınız nasıl değerlendirirdiniz ?
Reel hayat için konuşuyorum borsa,halka arz,trolden kumar şeyleri söylemeyin lütfen :)
Bence böyle konuşarak insanları, zengin olma hayali kurdurup sitelere para yaptırmalarını sağlama 🤣
istemsiz de olsa çok Ocak yakarsın

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,386
1,323
113
Bugün doğum günüm enişte tam 29 siteden doğum günü bonusu aldım bende zengin sayılırım eklemeyen da var onlarla dahada zengin olacam :D
Kral Trwin'ede bak 1 kere 200tl yatırmıştım 1 sene önce falan 10 gün önce doğum günümde 500tl nakit eklediler.