Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 24k ile Ne Yapılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,221
9,910
113
24k çektim hesapta duruyor şimdi bu parayla napılır kumar oynamayı düşünmüyorum altın falan mı almak daha mantıklı hisse mi alayım ya da ekipman falan alıp yayıncılığa mı başlıyım yaş 23 para çok büyük para değil ama elime geçen toplu paraları genelde karı kızla yediğim için birikim falan da yok kenarda
Fenere baş 40 k olsun

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,222
3,965
113
24 kere 1000tl atıyosun siteye slot bölümüne giriyosun dede ye tıklıyosun 24 satın alımda her biri 31tl olmak üzere 744tl ni alıp uykuya dalıyosun görev tamam

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,793
113
Ülke zaten fiili işgal altında ve kesinlikle bağımsız bir ülke falan değiliz. Yabancıların ille de ordularıyla toplarıyla tüfekleriyle gelip çökmelerine gerek yok ki. Yeraltı yerüstü kaynaklar zaten yabancılar tarafından sömürülüyor.

En basitinden ülkende Samsunda Adıyamanda hektar hektar tütün tarlaları duruken İngilizin Amerikalının sigarasını içmek zorunda kalıyorsan bu ülke zaten ayvayı yemiş

Herşeyimizle işgal altındayız
insan damızlîgını keser mi hic biz sadece damızlığız onlar için

9aboubakar14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
462
63
babalar konu ne ara siyasete geldi parayı karı kızla mı yesem yatırım şekli mi yapsam diye düşünüyoduk

9aboubakar14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
462
63
Hacım görende 2milyon 400 bin aldın sanır 😂 Fazla kasma kendini 3 gün sonra zaten yok o para 😂
maalesef ama çalışmıyorum 1 asgari ücretten biraz daha fazla bi para zaten farkındayım konudada yazdım büyük bi para değil diye benim için ilaç gibi oldu

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,493
4,522
113
maalesef ama çalışmıyorum 1 asgari ücretten biraz daha fazla bi para zaten farkındayım konudada yazdım büyük bi para değil diye benim için ilaç gibi oldu
dm at dost hisse ve halka arzları nereden takip edeceğini söyleyeyim

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,401
1,479
113
insan damızlîgını keser mi hic biz sadece damızlığız onlar için
Abd ye olan bağımlılığın evveliyatı ta Adnan Menderese kadar dayanır. O yıllardan beri Amerika yönetiyor bu ülkeyi. O süreçten bu sürece olan darbelerin arkasında dahi onlar var.

Bu ülkenin iktidarı da muhalefeti de satılmış insanlardan oluşuyor. Hiçkimse kusura bakmasın

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,619
1,088
113
24k çektim hesapta duruyor şimdi bu parayla napılır kumar oynamayı düşünmüyorum altın falan mı almak daha mantıklı hisse mi alayım ya da ekipman falan alıp yayıncılığa mı başlıyım yaş 23 para çok büyük para değil ama elime geçen toplu paraları genelde karı kızla yediğim için birikim falan da yok kenarda
Karı kızla yemişsin zaten bunuda ye 🤣🤣

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,619
1,088
113
Abd ye olan bağımlılığın evveliyatı ta Adnan Menderese kadar dayanır. O yıllardan beri Amerika yönetiyor bu ülkeyi. O süreçten bu sürece olan darbelerin arkasında dahi onlar var.

Bu ülkenin iktidarı da muhalefeti de satılmış insanlardan oluşuyor. Hiçkimse kusura bakmasın
Son cümle doğru hatta ülkenin çoğunluğu satılmış insan iktidar ve muhalefet değil sadece.
Savaş kapıda

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
90
59
18
Demek matbetin paylaştığı o aramızdaki şanslı kişi sensin hani şu 24.000 TLyi pfresipin ile kazanan 😂🫶🫶🫶 knk oyun videosunu atsana çok merak ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...