Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 2500 TL Bakiye Var: Önerisi Olan Var Mı

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,601
727
113
Arkadaşlar rica ediyorum lütfen dalga geçerek yazmayın saçma sapan yazanları direk yoksayacam
Biz zaten batmışız bir öneri fikir istiyorum şuanlık son miktarım bu ve geçen ay kendimi çok zorladım bu ay rahatlamam için bunu en düşük 10 bin yapmam lazım kombine mi tek tek mi önerirsiniz
Cumartesi bu son borcu aldığım arkadaşa 5 bin vermem lazım 1.100 Moneypay borcu var 300 TL yan komşunun borcu 300 TL telefoncuya borcum var 2.300 TL icrada olan Vodafone borcu bunları halletsem yemin ederim kurtulurum
İrtibat @Aekrem @Kaan03

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,012
113
Sana bana kapalı o Antep’ten sonrasına açık moneypay kime kredi verecegını bilir
Ben bir kez bile geciktirmedim en az 20 bin Migros’tan yemek sipariş vermişimdir
6500 oldu limit açmadılar bir daha banklarla da sıkıntı yok tam ruh hastası o moneypay
Öyle değil kral ya hazır limit bakım çalışması vardı, yakın zamanda hizmetinizde diyor şuan halen benim 8k limit var halihazırda zaten

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Öyle değil kral ya hazır limit bakım çalışması vardı, yakın zamanda hizmetinizde diyor şuan halen benim 8k limit var halihazırda zaten
Bakımdan sonra açılmadı işte
Sürekli harcadım ödedim erteleme bile 1-2 kez yaptım
200 den 6500 e çıktı 3 ayda 2 ay daha kullandım sonra komple kapandı bir daha açılmadı

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,012
113
Bakımdan sonra açılmadı işte
Sürekli harcadım ödedim erteleme bile 1-2 kez yaptım
200 den 6500 e çıktı 3 ayda 2 ay daha kullandım sonra komple kapandı bir daha açılmadı
Kendileri bilir eniştem boşver çok da ekstra bir avantajı yoktu zaten

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Kendileri bilir eniştem boşver çok da ekstra bir avantajı yoktu zaten
Ya benim kullanma amacım limit yükselsin dursun yemek sepetinden soylemıyordum Migros yemek sanal marketten söyledik bit avantajı yok yani maksat limit 50 bine çıksın bı tokat atıp kaçalım ama uyandılar heralde

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
fenerbahçe beikta bayan basket maçı var ts 159.5 oldu simdi
154 ile acıldı yuklu miktarda ust bahsi oynanıyor bizim yamyamlar ii çözmüs
üst oyna bekle öbür türlü parçalanırsın

azalea

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,161
1,056
113
Su yeni çıkan treasure diye bir oyun var ona git 2500 y yeşile bas cok yuksek ihtimalle geliyor en az 3 kati veriyor 7500 olarak cekersin

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,044
2,074
113
fenerbahçe beikta bayan basket maçı var ts 159.5 oldu simdi
154 ile acıldı yuklu miktarda ust bahsi oynanıyor bizim yamyamlar ii çözmüs
üst oyna bekle öbür türlü parçalanırsın
Bu haftaki bütün bayan basket 1. Lig maçlarında ilk çeyrekler hep üst biti salı gününden beri iyi para kaldırdım bende. Bugün başlayan iki mactada da ilk ceyrekler hep üst bitti

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,044
2,074
113
Arkadaşlar rica ediyorum lütfen dalga geçerek yazmayın saçma sapan yazanları direk yoksayacam
Biz zaten batmışız bir öneri fikir istiyorum şuanlık son miktarım bu ve geçen ay kendimi çok zorladım bu ay rahatlamam için bunu en düşük 10 bin yapmam lazım kombine mi tek tek mi önerirsiniz
Cumartesi bu son borcu aldığım arkadaşa 5 bin vermem lazım 1.100 Moneypay borcu var 300 TL yan komşunun borcu 300 TL telefoncuya borcum var 2.300 TL icrada olan Vodafone borcu bunları halletsem yemin ederim kurtulurum
Bu adam konuş açıyorsa gülüp geciceksiniz
Hep dalga dümen