Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 3 cü Dünya Savaşı Çıkacak

osaka33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
614
146
43
Trump teyyiple konusuyo 3 5 saat sonra iranin adamini vuruyo. Putinin turkiyeye geldigi gun iran saldiriyi

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Yrr yedik Suriyeliler bitti şimdi de iranlı lar doluşur ülkeye arap bakıcısı olduk anasını satım

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Kendi askerleri ölüyor yaptığı açıklamaya bak :) Türkçe sini paylaşıyorum

Herşey iyi! Irak'ta bulunan iki askeri üssünde İran'dan füzeler fırlatıldı. Şu anda meydana gelen kayıp ve hasarların değerlendirilmesi. Çok uzak çok iyi! Dünyanın en güçlü ve iyi donanımlı ordusuna sahibiz! Yarın sabah bir açıklama yapacağım.

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
İran'da Ukrayna Havayollarına ait Boeing 737 tipi yolcu uçağı kalkışından kısa süre sonra teknik nedenlerle düştü.

İran devlet televizyonunun haberine göre Ukrayna'nın başkenti Kiev'e gitmek üzere Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı'ndan havalanan Boeing 737 tipi yolcu uçağı kısa süre sonra teknik arıza nedeniyle düştü.

Uçakta 180 yolcunun olduğu belirtildi.

Sizce tesadüf mü ?? Neler oluyor ??

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,034
22,603
113
Abd cok agır cewap verıcek ama hıc ummadıkları anda,zaten iranın her yanını sarmıs abd üstleei acıkcası iran neye guvvenerek bole bi risk aldı, tamam intikam aldın ama bide iranla ilişkileri miz iyiyken bize bulasmazlar diye düsünüorum,bu sürecın hemen bıtecegınide dusunmuyorum.

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
İranın çevre Ülkelerinin hepsin de abd üsleri var İran böyle devam ederse Savaş kaçınılmaz olur.. Düşen uçaktan ışık çıkıyordu vurulma ihtimali var

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
İranın çevre Ülkelerinin hepsin de abd üsleri var İran böyle devam ederse Savaş kaçınılmaz olur.. Düşen uçaktan ışık çıkıyordu vurulma ihtimali var
ABD vurmuş olamaz, herkesten önce İran "teknik sebeplerle" diye açıklama yapmış zaten. Uçak da Amerikan malı Ukrayna uçağı.

Enkaza bakıldığında patlama olduğu bariz. Ama dış bir etkenle mi oldu yoksa kendisi mi patladı? Çünkü dediğim gibi ABD'nin vurma olasılığı saçma. İran vurdu desen niye yapsın böyle bir şeyi? o_O

Tesadüfse de mk öyle tesadüfün. Mindfuck yaşattı millete. :D

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Sonu bize de dokunur gibime geliyor
ABD vurmuş olamaz, herkesten önce İran "teknik sebeplerle" diye açıklama yapmış zaten. Uçak da Amerikan malı Ukrayna uçağı.

Enkaza bakıldığında patlama olduğu bariz. Ama dış bir etkenle mi oldu yoksa kendisi mi patladı? Çünkü dediğim gibi ABD'nin vurma olasılığı saçma. İran vurdu desen niye yapsın böyle bir şeyi? o_O

Tesadüfse de mk öyle tesadüfün. Mindfuck yaşattı millete. :D
8 ocak 2020 İran da deprem , 8 ocak 2020 İran uçak kazası, 8 ocak 2020 İran'ın abd üssüne saldırısı o_Oo_O

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
8 ocak 2020 İran da deprem , 8 ocak 2020 İran uçak kazası, 8 ocak 2020 İran'ın abd üssüne saldırısı o_Oo_O
Depremde bir şey olmamış sanırım ya. Uçak kazasını mevzuyla ilişkilendirebiliriz ama onda da mantıklı bir bağ bulamıyorum şahsen.

Gerçi millet Haarp konuşmak için tetikte bekliyor. Deprem uçak kazasından çok ilgi çekebilir. :D

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Depremde bir şey olmamış sanırım ya. Uçak kazasını mevzuyla ilişkilendirebiliriz ama onda da mantıklı bir bağ bulamıyorum şahsen.

Gerçi millet Haarp konuşmak için tetikte bekliyor. Deprem uçak kazasından çok ilgi çekebilir. :D
Masum siviller ölmesin artık tek temennim bu benim

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Depremlerin büyüklüğü de 4,5 ve 4,9. Sırf Haarp mevzusu ilgi çeker diye servis edilmiş olabilir bizim basında. Daha 2 ocakta 5,5'lik deprem olmuş, durmadan sallanan bir yer zaten.