Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

3 kişiye 11tl beklemede

Cemcem123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
901
988
93
arkadaşlar kusura bakmayın arada dengesizler olacak tabi ama biz erkek adamız 50 100 nedir 3 kişiye 11dedik 2paket cigara parası milyarlar yatırıp çekiyoruz zavallı akşama bi kadar para dileniyor ben şunu denedim her zaman şans parası atınca banada uğur getirir her zaman konuda olan @Yularipolsen @osmanarslan72 ve @Oguzhankaya1998 özelden yazin arkadaşlar çekim gelince gönderim yapayim bunun haricinde yazmayın lütfen tabi madrid seri yerse kusura bakmayın

osmanarslan72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,727
719
113
arkadaşlar kusura bakmayın arada dengesizler olacak tabi ama biz erkek adamız 50 100 nedir 3 kişiye 11dedik 2paket cigara parası milyarlar yatırıp çekiyoruz zavallı akşama bi kadar para dileniyor ben şunu denedim her zaman şans parası atınca banada uğur getirir her zaman konuda olan @Yularipolsen @osmanarslan72 ve @Oguzhankaya1998 özelden yazin arkadaşlar çekim gelince gönderim yapayim bunun haricinde yazmayın lütfen tabi madrid seri yerse kusura bakmayın
Eyw abimmm cansın gemen atıyorum

Oguzhankaya1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,988
1,605
113
Saolasin dost papara atildi Kesene bereket

Dnirses

Tek golden yatan üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,366
336
83
Etkinlik mi vardı kaçırdık neyse tebrikler

Levent

Tanınmış üye