Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

30.08.2020 Gazi Koşuşu'na Doğru

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Beyler hic anlamam ben yarıştan.
Anlayan bi arkadaş bana bi kupon yapabilir mi?
100 tl lik

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
Gün ile.alakali değil.kardesim
Gazi her zaman Haziran ayının son pazar gününde olurdu bu sene pandemi yüzünden böyle oldu
nasıl kanka o şekil mantıksız ama :D yarış oynarım ama hissiyatla aşırı takılmam ama GAZİ koşularını izlerim ahmet çelik ambargo koyuyordu bide bu yarış baya zevklı bağlıyo 15 gun sohhbetıne bayıde takıldığımı bılırım üni zamanı :D

Jiletfatih

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,451
787
113
nasıl kanka o şekil mantıksız ama :D yarış oynarım ama hissiyatla aşırı takılmam ama GAZİ koşularını izlerim ahmet çelik ambargo koyuyordu bide bu yarış baya zevklı bağlıyo 15 gun sohhbetıne bayıde takıldığımı bılırım üni zamanı :D
Yarışın büyüklüğü ve zevki tartışılmaz
Ama gazı yarışı haziranin son pazarı olur bu sefer böyle denk geldi

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
gazi koşusu her sene koşulur ve o yarışı kazanan senenin şampiyonu ünvanını alır her sene haziran ayının 26 da veya 27 de koşulurdu pandemi yüzünden ağustos ayına kaldı bu sene Türkiyenin en büyük koşusudur BAŞBUĞ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Adına koşulan koşudur

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,878
3,093
113
Beyler oran vs yazmıyor favori olan alır mı oranı kaç civarı? Her saniye değişiyor diye biliyorum kaçta kapanırsa o mu oluyor?