Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 30 TL FREEBET

yirmisekiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
468
171
43
Merhaba arkadaslar. 180 tl cekim talebi cerdim Papara'ya fakat miktari surekli geri ekliyorlar. Herhangi bir eksiklik yok bilgilerimde vs...

goldbachh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,649
431
83
Merhaba arkadaslar. 180 tl cekim talebi cerdim Papara'ya fakat miktari surekli geri ekliyorlar. Herhangi bir eksiklik yok bilgilerimde vs...
benimde bir kaç öyle oldu adres bilgilerimi tamamlamamın ardından 2saat sonra hesabıma geçmişler parayı

yirmisekiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
468
171
43
Valla alt yapilar guzel, kullanici dostu. İtiraf edeyim Barca - Huesca macinda Barca ilk yarida 2-1 ondeyken sitede 10 dk geriden geliyordu. Huesca 1-0 onde olarak gosteriyordu. 3.75 orandan iy Barça ms Barça oynadim. Gariplikle oldu boyle

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Forum bahıs diğer konuyu kitlerek arkdş magdur etmiştir şiddetle kınıyorum oscar yanlış yapmıştır net ..erdemde dekont icin haklıdır banka hesap hreketlrınden direk cikiyor dekontda gönderebilir demkki oscardan r cacık olmazmış

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Bendede bir güzellik gelsın durumu olmayan arkdslara cevrim yağ 50tl yatırımı gçndereyim geri dönüşü 100 olarak alırım

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
Sitenin adresi değişmiş bulan paylaşabilir mi

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
bonusumuz güncellenmiştir diyor dedim 50 tl idi önceden yatırım şartı 100 tl oldu bonus güncellenmiş yatırılır mı sizce arkadaşlar 100 tl 300 çekebiliyorsun mak?

glasgowlu

Üye
Yeni Üye
12
1
3
Sitenin adresini hiçbiyerde bulamadım salladım tuttu :D korsanbet2.com olmuş adrres.DEneme bonusundada yatırım şartı 100 lira

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
bonusumuz güncellenmiştir diyor dedim 50 tl idi önceden yatırım şartı 100 tl oldu bonus güncellenmiş yatırılır mı sizce arkadaşlar 100 tl 300 çekebiliyorsun mak?
5 kişi çektiyse 50 kişiden acısını çıkarabilirler dikkatli olmak lazım yatırım şartı neden artar ki ?

Warosa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,224
113
Papara 10tl kabul ediyor denemek lazm siteyi

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye