Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 350 Bine 2. El Araba Ne Alınır

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
206 için sanayiden çıkmaz diyorlar
valla ben 2 sene kendim kullandım mekanik bir arıza yaşamadım, rutin değişimler hariç sanayi görmedim... Birde kullanıma bağlı birazda, arabayı eşşek gibi kullanırlarsa sanayiden çıkmaz zaten

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
valla ben 2 sene kendim kullandım mekanik bir arıza yaşamadım, rutin değişimler hariç sanayi görmedim... Birde kullanıma bağlı birazda, arabayı eşşek gibi kullanırlarsa sanayiden çıkmaz zaten
Öyle diyorlardı kullanmadığım için bilgim yok

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
kardes benım sana tavsıyem 300 400 ü kalkıp 206 bılmem palio vereceğine uzun vade bıneceğim alınca min 5yıl satmam dersen alabılırsen 97modelini ve kurcalanmamısını 97 sını bulman zor acıkcasıda 94/96 modeli bılursun bmw3:20 temizini bulabilirsin acele etme ıyıce arastır alacagın arabayı araba 30 yasında ama alacagın 10/15 yıllık pejo vslerı ıkıye katlar komfor desen dığerlerınde zaten yok o parayı pejoya falan bağlama yakıtı bıraz daha fazla olur ama emın ol araba aldım dersın hakkında hayırlısı https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m3-cupe-1136762094/detay

Ekli dosyalar

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,512
6,804
113
kardes benım sana tavsıyem 300 400 ü kalkıp 206 bılmem palio vereceğine uzun vade bıneceğim alınca min 5yıl satmam dersen alabılırsen 97modelini ve kurcalanmamısını 97 sını bulman zor acıkcasıda 94/96 modeli bılursun bmw3:20 temizini bulabilirsin acele etme ıyıce arastır alacagın arabayı araba 30 yasında ama alacagın 10/15 yıllık pejo vslerı ıkıye katlar komfor desen dığerlerınde zaten yok o parayı pejoya falan bağlama yakıtı bıraz daha fazla olur ama emın ol araba aldım dersın hakkında hayırlısı https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m3-cupe-1136762094/detay
Araba alırken tamirinide hesaba katmak gerek parçaları pahalıdir bence

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Araba alırken tamirinide hesaba katmak gerek parçaları pahalıdir bence
orası öle ama komfor ve yol tutusu farklı kaza falanda bi araba parasıverırsın orası baska benım dusuncem doğana 200 hayatta vermem ama bu arabanın 97 modelıne 600bin verıırım bana kalsa benım hayalım bu deıl M3te arkadasa bunu önerdım :)

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,320
1,103
113
Sanayi yakınlarından birde ev alması gerekir artık😁

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
bizim gibi alt tafya kişiler için yakıttı bakımdı okadar önemli olmamalı zaten herallahın günü arabaya bınemessın iş güçten onuda gectım benzın parasından hiç yoktan elinin altındakı mal kalıtelı olsunkı bi değeri anlamı olsun benım sahsı fıkrım

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
her bakımda yarım pejo parası verir artık sanayiye xd

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
al dostum su arabayı kurtul zaten hep birilerinin böle demesıyle bısey sahıbı olamadık yıllarca aman onu alma şusu basına dert olur aman onun şusu busu balla ben aklıma yattımı ıygular gecerım kımseyede fıkrını sormam ıllakı bu kulp takan olur

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
sanayiciyiz heralde dost :D
kanka kalıte herzaman pahalı ama işte boşa kalıte olmuyo uzun vade ve satmamak uzere alıyosa benım dusuncem parcasıda yakıtıda cok olsa kalıteyı almak olur neyse hakkında hayırlısı dıyelım ben yatar

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
Başka arabayla 5 k 10k birakip çıkarsın sanayiden BMW ile 50 k maddi açıdan rahat olmayan adama göre değil
kanka şöle soyleyım bikere şöförlük zayıfsa zaten bu araba asla tercıhler arasına alınmamalı 50 bın yıycek araba bıyerden darbe alması lazım onun dısında 50 bın bıraz yuksek rakamlar