Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 3xlwin 150 TL Deneme Bonusu (Yatırım Şartlı)

Batuhan6634

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
986
128
43
Arkadaşlar bu eski sitedir ismi farklı üye olmuş olabilirsiniz

Kartal07

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
80
27
18
Arkadaşlar beni az önce müşteri temsilcisi aradı alt yapı problemi olduğu için daha önce kayıt olmuşsunuzdur diyor bende dedim ki site isim mi değiştirdi bizim mi haberimiz yok dedim site isim falan değiştirmedi dedi dedi peki ben kayıt oluştururken neden bana tc kimlik no olsun veya e posta olsun bu bilgiler sitemizde kayıtlı uyarısı vermedi de direk kayıt olduk dedim ondan sonra ebik gübük demeye başladı sonra aynı ıp yalanı başladı yine bende dedim ki siz sahtekar bir site olduğunuz için ve lisansınızda sahte dedim telefonu suratıma kapattı

uzman3333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
804
113
BENDE 10 K YAPTIM 100 TL YATIRIM YAPAYIM MI CEKIMIN GELDI MI DOSTUM ?
Hocam 100tl yatır 300 çekim talebi ver kasayı siliyorlar yatırdığın 100tl ye sabitliyorlar 300 ü gönderiyorlar yatırdığın 100tl ile yine devam ediyorsun kazanırsan onu da çekebiliyorsun sıkıntı yok bana ödeme yaptılar bu şekilde

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Üye çıktım eklemedi. Hangi sitenin yeni ismi bu acaba?

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,182
2,272
113
Arkadaşlar beni az önce müşteri temsilcisi aradı alt yapı problemi olduğu için daha önce kayıt olmuşsunuzdur diyor bende dedim ki site isim mi değiştirdi bizim mi haberimiz yok dedim site isim falan değiştirmedi dedi dedi peki ben kayıt oluştururken neden bana tc kimlik no olsun veya e posta olsun bu bilgiler sitemizde kayıtlı uyarısı vermedi de direk kayıt olduk dedim ondan sonra ebik gübük demeye başladı sonra aynı ıp yalanı başladı yine bende dedim ki siz sahtekar bir site olduğunuz için ve lisansınızda sahte dedim telefonu suratıma kapattı
Arkadaşim kapanan bir site iste

Kerimtnc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
96
36
18
1000 yapıp 100 yatırdık 300 çekim verdik yarım saat oldu tık yok bakalım gelecek mi

Atashk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,751
1,553
113
15 dakikyaa yattı benim 300.

150 yi Slotta satın alarak 1000 yaptım. 100 attım. 300 cekince yatirdigin parada iceride kaliyor. Bol şans. Normalde kolay kolay deneme bonuslarını almam ama 150 tl ve 300 çekim şartı bana uydu.

Screenshot_20231120-190750_Chrome.jpg