Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 4 Ay 15 Gün Ceza Hk.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
Dostlar merhaba 4 ay 15 gün kesilmiş gelmiş 2023 deki kavga yaralamadan alındı bu girdi çıktı olayı nasıl oluyor bilen varmi

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
tam olarak açıklar mısın anlamadım ben
Bitane taksiciyle kavga etmisdim oda sikayetci olmuştu trafikte kavga ettik yol meselesi yüzünden ben sadece kaska vurmusdum okadar sonra o sikayetci oldu uzlasmak istemedi daha doğrusu para istedi bende vermedim dondu dolasdi ust mahkeme 4 ay 15 gün ceza kesmiş bitane avukata sordum girdi çıktı olcak sana 5 yıl dns vermiş dedi

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
Girdi çıktı mecburmu kağıt gelcekmis bana gitme kagidi

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Bitane taksiciyle kavga etmisdim oda sikayetci olmuştu trafikte kavga ettik yol meselesi yüzünden ben sadece kaska vurmusdum okadar sonra o sikayetci oldu uzlasmak istemedi daha doğrusu para istedi bende vermedim dondu dolasdi ust mahkeme 4 ay 15 gün ceza kesmiş bitane avukata sordum girdi çıktı olcak sana 5 yıl dns vermiş dedi
denetimli serbestlik alırsın girdi çıktı dediği de mahkeme evrak ücretleri vs olabilir

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113

Dix77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
92
28
adama teslim kagıdı gelmıs 10gun ıcınde sız hala para cevır dıyorsunuz kral 2023 hangı ay onu soyle bi

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
adama teslim kagıdı gelmıs 10gun ıcınde sız hala para cevır dıyorsunuz kral 2023 hangı ay onu soyle bi
E devletten gördüm dün vermiş kararı ust mahkeme postayla gelecekmiş kagit

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,474
888
113
Girdi çıktı mecburmu kağıt gelcekmis bana gitme kagidi
Gideceksin dostum yoksa yakalaman çıkar girdi çıktı yerine göre değişir yani cezaevinin yoğunluğuna göre 1 gün de sürer bir hafta da araştır birde avukatın varsa aynı gün işlemlerini yapar çıkarsın

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
Gideceksin dostum yoksa yakalaman çıkar girdi çıktı yerine göre değişir yani cezaevinin yoğunluğuna göre 1 gün de sürer bir hafta da araştır birde avukatın varsa aynı işlemlerini yapar çıkarsın
Avukat yok tutiyimmi aga napsam akk şaşırdım ya avukat olmasa nekadar sürer