Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 4 Ay 15 Gün Ceza Hk.

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
Taksici kask mı takıyormuş dost düzgün anlatsana olayı, madem uzlaşma istediler sen de uzlaşsana boşuna siciline işleyecekler 4 ay yatmazsın paraya çevrilir onda da gidip imza atarsın
Uzlaşma isdedi para isdedi dayi

alisevncc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,074
602
113
Taksici kask mı takıyormuş dost düzgün anlatsana olayı, madem uzlaşma istediler sen de uzlaşsana boşuna siciline işleyecekler 4 ay yatmazsın paraya çevrilir onda da gidip imza atarsın
Taksici büyük ihtimal patatesin teki. Uzlaşmak için yüksek meblağ ister. Ona vereceği paraya avukatı para cezasına çevirir.

Dix77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
100
43
ilk sucunsa nasıl sana 4ay ceza verdı cok merak ettım bende kavga ettım hagb verdı

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,508
910
113
sen bı ceza al yasalantımı yasalanmadımı gorursun knka 2024de
Dostum daha öyle bir yasa yok 9.yargı paketi açıklanacak bu hafta ondan sonra meclise gelecek sonra resmî gazeteye ondan sonra yani yasalaştık tan sonra ceza alırsan yatarı var şuan lehe uygulanır..

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
ilk sucunsa nasıl sana 4ay ceza verdı cok merak ettım bende kavga ettım hagb verdı
İlk suçum değil ağacım 2 dosya daha var ama onlarda bjrsey yok biri hakaret biride tehdit

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
Bu tck maddeleri şuan 2024 güncel nerden bakacaz

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113

Dix77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
100
43
daha once kac yıl ceza aldın knka

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,336
113
Dostlar merhaba 4 ay 15 gün kesilmiş gelmiş 2023 deki kavga yaralamadan alındı bu girdi çıktı olayı nasıl oluyor bilen varmi
ilamat kagıdı gelıcek onunla ınfaza gidiceksın gununde gittigin zaman 7 veya 10 gun sonra acık cezaevine teslım ol diyecek orada 3 ıla 10 gun sonra cıkacaksın sonra denetıme gidiceksin sigortalı iş bulursan kamu adına calısmanaa gerek yok he bulamam dersen cezan kadar kamuda calısır ımza atarsın cezan doldumu denetıme gıdıp kapattırırsın dosyanı hepsı bukadar

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
ilamat kagıdı gelıcek onunla ınfaza gidiceksın gununde gittigin zaman 7 veya 10 gun sonra acık cezaevine teslım ol diyecek orada 3 ıla 10 gun sonra cıkacaksın sonra denetıme gidiceksin sigortalı iş bulursan kamu adına calısmanaa gerek yok he bulamam dersen cezan kadar kamuda calısır ımza atarsın cezan doldumu denetıme gıdıp kapattırırsın dosyanı hepsı bukadar
Üstadım novasky sağolasin bilgi için aga

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,336
113
Üstadım novasky sağolasin bilgi için aga
ilamat kagıdına dikkat et muhtarı falan tembıle gununde git ek sure verıyorlar en azından yolda yakalanıp cezaya gıtme Bana sorarsan kamu adına calıs karakola yakın bir camı bul orada takıl gununu gecır