Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling 44erman44 / Kasa 150 Hedef 3 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,463
26,464
113
Bu Amerika da saat farki dalgasına hep geç başlıyor

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Kahveci her zaman kazanır dost güzelde para var bu işte benm mekanda 2 masa poker 3-4 masa yanık sabahtan akşama kadar sürüyordu bazen poker 24 saat hiç aralıksız devam ediyordu kare bozulunca mecbur kareyi tamamlıyorum öyle öyle bağımlı olduk bu sefer musteri geliyodu yer vermek istemiyordum😃
İşin içine girince bulaşmadan yapamazsın tabi dost ama inan bana insandan insana değişiyor.Örnek vereyim sana bir arkadaşım var eski futbolcu iddaa işletiyor yani futbolda uzman inan bana takımları felan iyi tanıyor.Abi adam tüm gün iddaa makinesinin başında ama 1 lira yatırmıyor biliyormusun kendimi sıkıyorum oynamak istlyorum ama oynamıyorum diyor.Yani aslında insanın elinde değil birazcık biz irademize galiba sahip çıkamıyoruz

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,463
26,464
113
İşin içine girince bulaşmadan yapamazsın tabi dost ama inan bana insandan insana değişiyor.Örnek vereyim sana bir arkadaşım var eski futbolcu iddaa işletiyor yani futbolda uzman inan bana takımları felan iyi tanıyor.Abi adam tüm gün iddaa makinesinin başında ama 1 lira yatırmıyor biliyormusun kendimi sıkıyorum oynamak istlyorum ama oynamıyorum diyor.Yani aslında insanın elinde değil birazcık biz irademize galiba sahip çıkamıyoruz
Arkadaş istisnadir dost bu işte irade çok zor tadını aldinmi kolay paranın bırakması imkansız gibi

İnan bana uyuşturucudan daha beter

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Bok şans kral yarın iş var ama kalbimiz seninle umarım gecenin sonunda mutlu olursun bende sabah dm deki mesajına cevap veririm uyanınca :) :)
Teşekkür ederim Arsinli kardeşim hedefe ulaşayım dmden ulaşmam direkt arsine gelirim özledim oraları hem:))
İyi sabahlar Allah kolaylık versin işinde.

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,463
26,464
113
İlk maç başladı hadi ilk yarıdan bitirin bu işi🙂

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Arkadaş istisnadir dost bu işte irade çok zor tadını aldinmi kolay paranın bırakması imkansız gibi

İnan bana uyuşturucudan daha beter
Aynı aynı dost uyuşturucu,alkol bağımlılık olarak hepsi Kumar aynı kategoride çok iyi biliyorum zamanında çok tedavi oldum .Maalesef çok iyi giderken hep tedaviyi yarıda bıraktım hoppppp tekrar atak geçirip tekrar başladım.Aslında tedavinin yararı var ilaçları düzgün kullanıp rutin doktor kontrollerine gidilirse başarı %100 diyebilirim.

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
Kahveci her zaman kazanır dost güzelde para var bu işte benm mekanda 2 masa poker 3-4 masa yanık sabahtan akşama kadar sürüyordu bazen poker 24 saat hiç aralıksız devam ediyordu kare bozulunca mecbur kareyi tamamlıyorum öyle öyle bağımlı olduk bu sefer musteri geliyodu yer vermek istemiyordum😃
icerlik 100 tl dost deli para 4 kişiye vurunca :)

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,463
26,464
113
Aynı aynı dost uyuşturucu,alkol bağımlılık olarak hepsi aynı kategoride çok iyi biliyorum zamanında çok tedavi oldum .Maalesef çok iyi giderken hep tedaviyi yarıda bıraktım hoppppp tekrar atak geçirip tekrar başladım.Aslında tedavinin yararı var ilaçları düzgün kullanıp rutin doktor kontrollerine gidilirse başarı %100 diyebilirim.
İlaçlarda adamı salak yapiyor benim yeğen içiyor gece gündüz uyuyor ölü gibi gerçi icmesse illetten ölecek zaten

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
İlaçlarda adamı salak yapiyor benim yeğen içiyor gece gündüz uyuyor ölü gibi gerçi icmesse illetten ölecek zaten
Yok dost ilaçtan ilaca değişir tabi ama bana bir bağımlılık birde antidepresan vermişlerdir sabah içiyordum hemde hiç bir şekilde yan etki uyku vs yapmıyordu hatta daha dinç dinamik hissediyordum inan bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...