Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling 44erman44 / Kasa 165 Hedef 3 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
bana iletebilirsin knk ben alırım utanmadan
Geriye donuk mesajlara baktim dun bakim dedim son 1 senede en son 28 Temmuz 2020 de cekilisle biri bana gondermis son 1 senedir cekilis ile birsey cikmamis tamamen bir geriye gittim inanamadim Mart 2018 e kadar sadece baskan ile shellac haric 5 kisi bana sans parasi gondermis ben ise inanmicaksin en az 30 defa gondermisim arada ucurum var yani bana cekilis yaramiyor galiba ben de cekilise katilmama karari aldim artik cekilis olan biseye katilmicam

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Geriye donuk mesajlara baktim dun bakim dedim son 1 senede en son 28 Temmuz 2020 de cekilisle biri bana gondermis son 1 senedir cekilis ile birsey cikmamis tamamen bir geriye gittim inanamadim Mart 2018 e kadar sadece baskan ile shellac haric 5 kisi bana sans parasi gondermis ben ise inanmicaksin en az 30 defa gondermisim arada ucurum var yani bana cekilis yaramiyor galiba ben de cekilise katilmama karari aldim artik cekilis olan biseye katilmicam
Kardeşim keşke alan ödülü etkinlik açsa inan daha fazla kazanırdın.Ama maalesef ödülü alan kaçıp gidiyor banane aq diyor,bu çok yanlış!Paylaşmak kadar güzel bir şey var mı ama burda lafım meclisten dışarı üzerine alınmak isteyen istesin paylaşmak felan yok hep bana hep bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...