Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling 44erman44 / Kasa 188 - Hedef 950

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Bol sanslar reis 1 tl ugur parani birakmissin siteye
Yok Ya site nedense o 1 tl yi oynatmıyor anlamadım gitti.Hiç sevmedim bu sitenin sistemini pronete alışkın olduğum için.İzlandayı 7,5 üst oynarken her iki takım için oynadığımı zannettim meğer tarafmış.Bildiğinden şaşmayacaksın emin ol

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
hergün aynı adamlar roll açıyo hergün aynı adamlar roll takip ediyo. bizimde elimize 3 kuruş geçecekmi dersiniz ölmeden. şöyle 10-20k vursam gerisi gelecekte senelerdir dönmüyor ag şansı. çekiliş konusu açmayı özledim vallaha

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,306
28,016
113
Yok Ya site nedense o 1 tl yi oynatmıyor anlamadım gitti.Hiç sevmedim bu sitenin sistemini pronete alışkın olduğum için.İzlandayı 7,5 üst oynarken her iki takım için oynadığımı zannettim meğer tarafmış.Bildiğinden şaşmayacaksın emin ol
Gozun bi yere alisinca farkli geliyo abi bnde pronette oynayamiyorum daha dogrusu pronette mac az

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
hergün aynı adamlar roll açıyo hergün aynı adamlar roll takip ediyo. bizimde elimize 3 kuruş geçecekmi dersiniz ölmeden. şöyle 10-20k vursam gerisi gelecekte senelerdir dönmüyor ag şansı. çekiliş konusu açmayı özledim vallaha
Allah gönlüne göre versin kardeşim 🙏

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,306
28,016
113
Praguay elemeli kupa maciymis reis bir gol ciksa 3.5 uste rahat gider umarim kitlenmez mac

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...