Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 5000 ile Nasıl 20000 Kazanırım

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,836
917
113
Geçmiş olsun dostum takma kafaya peşine hiç düşme hırs yapma daha çok batarsın bir şekil hallolur

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,907
467
83
Kralbet beni dolandirdiginda bunları gördü mü her ay böyle kaybederim şans eseri 1 sefer kazandım adiler ödememi yapmadi forumda yardımcı olmadı banladi beni

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,688
1,749
113
Arkadaş memur sanırım ve ayın 15i olduğu için maaşını aldı ve bir gecede bıraktı. Tamam zor ama ölüp bitilecek bir durum değil. Temkinli ol dost. Para gider gelir. Çok takma

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
kumar dost kaybedince daha da batıyosun dibe daha da kaybediyosun
Dedim ki dumanbette%100 çevrimsiz rulet bonusu var 1 k ya kadar ortak girelim 2 k ile 8-10 yaparım ufaktan dedim banda yarar sana da dedim sor forumda beni herkese çoğu kişiye yardımcı oldum kimsenin parası kalmaz dedim güvenmedi heralde sağlık olsun valla bende üzüldüm :(

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,836
917
113
Dedim ki dumanbette%100 çevrimsiz rulet bonusu var 1 k ya kadar ortak girelim 2 k ile 8-10 yaparım ufaktan dedim banda yarar sana da dedim sor forumda beni herkese çoğu kişiye yardımcı oldum kimsenin parası kalmaz dedim güvenmedi heralde sağlık olsun valla bende üzüldüm :(
Kardeş adamın derdi ne senin derdin ne boşver olan olmuş teselliye gideriz sadece

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
3,486
113
Pronet alt yapılı site veya Tümbet sitesinden oynarsan çok rahat 20 bin yaptırırım sanal futbol ile hiç abartmıyorum

fortune61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
698
389
63
üzerinde bi stres varsa ne yaparsan yap 5000i 5001 TL yapamaazsın.
Umarım sadece 5kyı 20k keyfıne yapmak ıstıyosundur
ayrıca arkadasların soyledıgı gıbı kolay degıl 5k yı 20k yapmak onun psıkolojısı farklıdır gorece buyuk parayla oynamanın
bol sans