Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jozebad

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
603
113
00.0dan itibaren kamu bankalarından kredi çekimi için kimler beklemede?
İlk 6 ay ödemesiz olacak.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,407
22,683
113
Sicilim leş gibi coronadan dolayı aktif sigortam yok o yüzden heyecan yapmıyorum işsiz kaldım çalıştığım yer kapandı iş yeri sahipler bu süreçte parada vermicek kira faturalar ev ihtiyaçları vs ödemeler hep beni bekliyo ne bok yicem bakalım

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Sicilim leş gibi coronadan dolayı aktif sigortam yok o yüzden heyecan yapmıyorum işsiz kaldım çalıştığım yer kapandı iş yeri sahipler bu süreçte parada vermicek kira faturalar ev ihtiyaçları vs ödemeler hep beni bekliyo ne bok yicem bakalım
Ayni durum bndede var

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
990
113
2 aylık odenmemis kredi kartı borcum var acaba bizede verirler mi denicem şansımı :) krediyi bitirdik şimdi kartı kaldı

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Sanıeım kara liste için de af cıktı torba yasası ile 5 k geliri olmayan herkese vercez diyor Berat albayrak

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,427
4,083
113
diğer ülkeler vatandaşlarına hep maddi destek yaptı bizim ki hala milleti borclandirma derdinde alooo zaten millet borç batağında iyice yolun

Melo199819

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,119
395
83
Findeks puanın 1300 olması ve en az 5 ay sigortalı olman lazım deniyor doğrumu

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Kredi kartı bile kullanmadım hiç kredide çekmedim hiç bulasmiyim :)

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
hiç birinin kredi başvurusunda yok daha yarın anca eklenir ama puanı düşük olana açıkta kredisi borcu olana vereceklerini sanmıyorum

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
990
113
Ödenmemiş 2 taksit var kredi kartinin . Ama kredileri mi normal gününde veya erken ödüyordum. Verirle inşallah bizede. Maaş yattigi taktirde kredi kartı borcunu 1 e indirmiş olucam versinler bı zahmet hep devlet aldı biraz da versin

abikarinca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,603
1,360
113
Fideks notuna bakiliyor para vermeden ben hacizligi ama merak ettim kac diye -falan var mi veya 0 falan :) fotosunu alacam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...