Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
Biraz içinizde umut olsun ona sordum buna sordum ben çalıştım bırakın bu işleri
BIRAKIN BU İŞLERİ DERKEN? Saygılı ol! 3 yıl KREDİ TAHSİS VE YÖNETİMİ BİRİMİNDE ÇALIŞTIM DİYORUM. ŞUBE YETKİSİNİ AŞAN KREDİLERİN TALEBİNİ DEĞERLENDİRDİM. TECRÜBEM VAR DİYORUM. BU GÜZEL ÜLKEMDEKİ BU CEHALET NE ZAMAN SON BULACAK?

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
ben öğrenciyim gelirim yok ön basvurunuz olumlu dıyor
ben gecikme ve icra varsa verilmez dedim. Gelir konusunda bi esneklik sağlanmış olabilir. Çünkü dar gelirliye yönelik bir adım zaten. Verebilirler. Git durumunu anlat şubeye. Hatta tavsiyem, kredinin 10 da 1'i tutarını nakit teminat olarak tutabilirler hesapta. Bi danış bakalım umarım verirler dostum herkese. YANLIŞ ANLAŞILMASIN UMARIM VERİRLER DİYE UMUT EDİYORUZ TABİKİ !

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
3 bankayada basvurdum. hicbiri olumlu olumsuz dönüş yapmadi.

keane53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
83
28
Şu muhabbet bile AKP ye bağlanıyor ya. Bise demiyorum. İşi görülmeyen partiye laf atıyor :D

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,865
466
83
red mesajini atsalarda rahatlardik daha gelen giden bisey yok

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
Şu muhabbet bile AKP ye bağlanıyor ya. Bise demiyorum. İşi görülmeyen partiye laf atıyor :D
Kardeşim benim canım kardeşim, bu muhabbet akp ye bağlanır çünkü kendimi bildim bileli ülkeyi akp yönetiyor. ve iyi yönemetediği için MAHALLENİN MUHTARINI DEĞİL , YASAL İKTİDARI ELEŞTİRMEMİZ ÇOK NORMAL. KENDİLERİ VE 5 BÜYÜK İNŞAAT FİRMASI DÜNYALARI KAZANDI BİZ REZİL HALDEYİZ HALK OLARAK. KİMİ ELEŞTİRCEZ BİRAZ KENDİNİZE GELİN:

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
ALMANYADA YAŞAYAN BİR ARKADAŞIMIN HESABINA DEVLET 3.000 EURO KARŞILIKSIZ HİBE PARA YATIRDI. TABİKİ ELEŞTİRCEZ İKTİDARI. SIFIRLADINIZ MI OĞLUM EVDEKİ PARALARI DİYEN KİMDİ? MAHALLENİN BERBERİ MİYDİ? BU KADAR MI AYMAZSINIZ UYANIN ARTIK

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Videoyu izledim sicille filan bakilmicak,icra micra olsada verilecek .devlet kefil olacak diyor nasıl ıs doğru mu söylüyor

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Dün sabah 8de başvurdum hala bisey yok olumlu olumsuz, inşallah herkese cikar

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Sen Rezalet bir ulkedeyiz diyeceksin. Bu ulkenin Cumhurbaskanina yatacak yerin yok diyeceksin.
Ben sessiz kalacam :)
Doğru söylüyor bırak cilve yapmayı hicmi gormuyon bu kadar mı gomdun kendini yada bu kadar mı var menfaatin çevremden bırak bu devlet edebiyatını bu adamlar yani yani basimda şehit olan arkadaşlarımı sehitlihi 20.000 liraya bedel biçti hangi devletçilik milletcilik peşkeş ler mutaahitlere dolu herkes acı acina evde oturuyozuz kaşınma tahrik etme milleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...