Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

60 Bin TL Para Kaybettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atashk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,746
1,552
113
Elimde 1 site var 10 dolar deneme veriyor.50 dolar yap 20 dolar çek.Yarı yarıya yapmak isteyen bana ulaşsın.
Ulan ya.. dün 48.7 oldu 4 dolar bastım 1.5 orana 2 $ kazanmak icin 44 oldu. 14 bastm 6 kazanmak icin o da gjtti. Komple yedim öyle.. sıfırdayım ama bu 20$ ilaç gibi gelirdi :D bildim siteyi 96

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Karşılıklı Ban Olur 1.55

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,608
5,155
113
Ulan keske trol olsak dedigin gibi
Kral bak simdi bi konuya açıklık getirelim. Olum sen bu kadar lanetli misim gercekten. Bizde oynuyoruz bu bokuda sen yas olarak daha gencsin. Onumuzdeki 10 yilda hepimizi duman edersin bu kafayla. Eski konularina bakmaz olaydim keske

BaBaYa_GeL

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK PAŞAM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,976
556
113
bu duruma düşünebildiğim tekşey adam mesaj kasmak için yani herkes mesaj yazsın diye böyle bir paylaşım yapmış diye düşünüyorum adam dediğini yapmış olabılır ama bu öyle birşey ki yapılacak birşey değil birde önce istemiş olsaydı neyse dersin onun dışında adam 200 lira bile verirken mırıldanıyormuş ne dıyeyım Allah yardımcın olsun desem yanı düşünüyorum ben Allah olsam vallahıde billahıde yardımcı olmam ama ALLAH YARDIMCIN OLSUN

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,512
4,587
113
Merhaba dostlar kisa kesicem
Lütfen beni anlayın sacma sapan yorum yapmayın kumarbaz adamız hepimiz o yüzden buraya yazıyorum
Kuzenime ziyarete geldik 2 gün önce
Krediyle hiç alakası yoktur kendisinin
Çalışmıyorda
Neyse ben gece onun adına kredi kartina başvurdum
Çalışmadığı halde 60 bin TL limit verdi
Zaten borclarim çok param yok
Seytanda kanıma girdi 10 bin yatırdım başta kaybettim 10bin daha 10 bin daha derken
60 bin TL kayıpla çıktım bu gece
Kuzenimin bankasi herşeyi bana bağlı
Benim numaram üzerine bilmiyor şuanda
200 TL borç verirken homurdaniyor kendisi zaten
Ben bunu onada nasıl soluyecegim bilmiyorum
Bı 3 ay falan farketmez diye düşünüyorum
Bankaya girdiği yok zaten
Farketmezse 8 ay biryerde çalışıp maaşımın yarısını oraya yatırmayı odemeyi düşünüyorum
Ama bilmiyorum napicam
Solersem inanin anlicak bı tip değil
Ailecek kavga çıkarır hatta kan dökülür
Napmam gerekiyor bı akıl verin hiç mantikli düşünemiyorum
Girerken herşeyi göze alarak girdim
Bunuda goze aldim ama
Kendi paranı kaybedersin kötü olurda
Başkasının parası berbat bir sey

Edit : konuşup konuyu kapattim
Lütfen daha fazla ustume gelmeyin Tesekkurler
Geçmiş olsun olan olmuş
O öğrenesiye kadar eline geçtikçe parasını öde 60 k zarar 40 ada inse 30 ada inse kar kardır öğrendiğinde en azından bi halt işledim ödüyorum dersin

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
528
113
Kral bak simdi bi konuya açıklık getirelim. Olum sen bu kadar lanetli misim gercekten. Bizde oynuyoruz bu bokuda sen yas olarak daha gencsin. Onumuzdeki 10 yilda hepimizi duman edersin bu kafayla. Eski konularina bakmaz olaydim keske
Dostum inan boyleyim bahtsizim

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
2 günde çalışmayan birine 60 bin kredi çıkıyorsa biz boşuna çalışıyoruz :) galiba rüya gördün yada bizimle dalga geçiyorsun..
Ben sigortalı bir işte çalışmıyorum, Freelance çalışıyorum. Bana da çıkıyor kral. :D Gelir giderim fazla ondan sanırım.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,608
5,155
113
Dostum inan boyleyim bahtsizim
La adam yaninda cekirdek citlerken adamin adina kredi karti cikartmissin 60 k sokmussun kuzene. Bahtsizim diyon.discount kac k aldin bu arada gidip sende o tirci gibi tumbete atmasaydin

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ulan ya.. dün 48.7 oldu 4 dolar bastım 1.5 orana 2 $ kazanmak icin 44 oldu. 14 bastm 6 kazanmak icin o da gjtti. Komple yedim öyle.. sıfırdayım ama bu 20$ ilaç gibi gelirdi :D bildim siteyi 96

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
528
113
La adam yaninda cekirdek citlerken adamin adina kredi karti cikartmissin 60 k sokmussun kuzene. Bahtsizim diyon.discount kac k aldin bu arada gidip sende o tirci gibi tumbete atmasaydin
Kral konustum ortak bir noktaya bagladim
Discount her 10 bine 2 bin verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...