Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

60 Bin TL Para Kaybettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,347
1,115
113
İşe başlarsan hissettirmeden ödersin ama sen bı gece 60 binlik olduysan maaş günü maasta kalmayabilir kral

Caner54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,750
2,216
113
Bu bir hastalik psikolojide bile ismi var,beynin bir bölumunde olusan kimyasal bir bozulma habernz olsun ve hic bir zaman duzelemeyen bir sey

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,520
4,546
113
Kuzenini çağır bi kahvede otur,enine boyuna anlat olayı, cikmazda olduğunu anlat, çalışıp 6 7 ayda kapatacagini söyle, hal meseleyi anlat tek çözüm budur
Sen olsan ben olsam kimse kabullenmez bu durumu senin üstüne haberin olmadan kuzenin kredi çekse naparsin direk mahkeme

H4yd4r39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
289
242
43
Kardeş sen o borcu oduyemesin ben sana soyleyim sen artık dibe çökmüş vaziyettesin 1 ayı ödersin 2 ay ödersin sonra yine şeytan aklını çeler yine basarsın kumara sen sadece kendini kandirirsin ve şimdiden Allah yardımcın olsun bunu sen en iyisi güzel bir hitapla anlat ailene vede kuzenine artık başa gelen cekilir

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Dostlar bı tecavüzcü damgası vurmadiginiz kaldı bazılarnizin
Olan oldu zaten para gitti beni yaptıklarimla suclamayin
Biraz yokluk birazda parasızlık yaptırdı bana bunu
Çalışıp oducem zatende de sizde haklısınız aq
Dediğimi yap , en mantıklı olanı yap,

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Yaş kaç senin ona göre yorum yapacağım sana

Serkoo21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
714
169
43
Kardeş sen onu odeyemezsin sen kafayi yemişsin çalıştığın parayida kumarda yersin

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Sen olsan ben olsam kimse kabullenmez bu durumu senin üstüne haberin olmadan kuzenin kredi çekse naparsin direk mahkeme
Yani yapcak bisey yok , giden gitmiş, gidenle gidilmiyor, o an sert tepki felan verirdim, ama çalışıp adam gibi 5 6 ayda kapatacaksa

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
O parayı gumarda deqil qezip tozup eqlenip yesen hic yoktan yediqin paranın anlamı olur

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Cok kotu bi durum kardesim olmasa iyiymis ama olmus tek diycegim sey kumarin sonu iste bu
La bi git kumarın sonu buymuş bide kardeşim çekmişsin herife. Dolandırıcılık bu düpedüz kul hakkı hırsızlık. Akrabasına kelek atmış haberi olmadan 60k para çekmiş adilik değil de ne bu. Biz de oynuyoruz bu kumarı bu başka boyut adiliğin daniskası hastalık.

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,132
1,692
113
Kınamayın bağımlılık insana yapmayacağı şeyleri yaptırıyor Allah yardımcın olsun dayı

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Saf bi tip yazmış bide çakala bak sinirim bozuldu okuyunca. Bunun gibileri ıslah olmaz oksijen israfı.

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,601
2,358
113
La bi git kumarın sonu buymuş bide kardeşim çekmişsin herife. Dolandırıcılık bu düpedüz kul hakkı hırsızlık. Akrabasına kelek atmış haberi olmadan 60k para çekmiş adilik değil de ne bu. Biz de oynuyoruz bu kumarı bu başka boyut adiliğin daniskası hastalık.
Kufurmu edelim adama simdi yapmis iste yapmamasi gerekirdi cokmu dogru bi b.kuz biz oynamayin ozaman adam gibi isinize guvunuze bakin 4.4 luk adamsaniz

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ki bence sen bundan sonra kumardan kolay kolau kurtulacağını zannetmiyorum, senin için herşey şimdi başlayacak, sabaha kadar burda sana biseyler anlatsakta bizi asla dinlemeyeceksin, maas gunu veya eline para geçer geçmez kumafa atip o parayi kurtarmaya çıkarmaya çalışacaksın ve dahada batacaksın

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Yaşla yorumun ne alakası var Allahınu seven
La boş yapma Ahmet gerginim zaten, yaşı ufak bunun belli kuzenim filan saf maf yazmış çocuğun hayatını mahvetmiş baksana okurken sinirim bozuldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...