Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 63 Bin Papara Dolandırıcılık

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,696
6,686
113
Evet kart bilgileri çalınmış papara aracı olmuş. ama bulurlar yani bankada ayrı bir hatalı zaten
bu olaylarınboku çıktı bankalara da güven olmuyor kartımı internet alışverişlerine kapatmıştım ben de baktım kapalı olduğu halde hala netflix cart curt otomatik çekiyor ne s2me kapalıaçık seçeneği koyuyorsunuz diye kızıncada haklısınız güvenlik birimine bildiirildi diyo giden gitti mi ödemio piçolar

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Burada banka yada arkadaşındada sorun var.Benim neredeyse her bankada kartım var.Karttan 1₺ bile işlem olsa bankadan sms geliyor.40K para çekilmiş kredi kartından hiç mi sms gelmemiş tuhaf

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,889
6,032
113
Sitelere kredi kartı banka kartı ile yatırım yapiyosaniz normaldir bunları yaşamanız kart bilgilerinizin herkeste olması

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,871
76,404
113
Burada banka yada arkadaşındada sorun var.Benim neredeyse her bankada kartım var.Karttan 1₺ bile işlem olsa bankadan sms geliyor.40K para çekilmiş kredi kartından hiç mi sms gelmemiş tuhaf
Kumar sitesi smslerinden görmedi muhtemelen

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
554
282
63
Hiç gelmemiş yaa oda ayrı bir garip yanı Yapı Kredi Bankası.

encevol

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
28
6
3
Kart paparaya eklenmiş olsa her işlemde 3d secura girer. Büyük ihtimalle çok yakınından biri. Çünkü şifre girmeden yükleme yapması mümkün değil.

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,315
4,006
113
Hiç gelmemiş yaa oda ayrı bir garip yanı Yapı Kredi Bankası.
valla brnde ziraat arasıra geliyor işbankası hiç gelmiyor ama denizbank olsun teb olsun bunlar her işlemde sms atıyorlar bankadan bankaya değişir yani bide ayarlar kısmından ayarı yapılması lazım sanırım

pogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,556
2,210
113
Kart paparaya eklenmiş olsa her işlemde 3d secura girer. Büyük ihtimalle çok yakınından biri. Çünkü şifre girmeden yükleme yapması mümkün değil.
sitelere anında papara yöntemi ile yatırım yaptığın zaman işlemlerin internete kapalı olsa bile çekiyor 3d secure falan da istemiyor bu arkadaşta o yöntemle çekmiş

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,307
308
83
Karakola değil direk savcılığa gitsin kısa sürer bulunur

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,358
1,121
113
Evinin içinden birimi önce onu bı araştırsın polise savcılığa gitmeden

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,358
1,121
113
Tefecilik yappan birinin kredi kartı cvsi falan var benimde elimde ama ben öyle şeylere cesaret edemem aklıma çok geldi ama benim yiyeceğim boklar değil böyle seyler

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,076
8,611
113
Bu olay resmen rahmetli kemal sunalin tokatci filminde trende sıkı sıkı saklayıp başlık parasının olduğu kesenin gazete kağıdı ile değiştirip tokatlanmasi olmuş. Geçmiş olsun

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
360
63
Paparayla alışveriş yapmayın benimde başıma geldi.sabah uyandığımda papara hesabimda alışveriş yapılmaya çalışılmış hesabımda bakiye olsa cekecekmis.bende kartımı iptal ettim papara temsilcisi papara kartın kopyalanmis diyor