Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu 96aca | 2 Ustd Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
20 usdt cekiceksin kardesim üst limit 20 iptal olursa 20 ver gönderiyolar arkadaslar bu ve bunun gibi paylasimlarim oldu cogu kisi para çekti ama yazdim multi için biri yardimci.olsun diye kimse cevap vermedi

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
20 usdt cekiceksin kardesim üst limit 20 iptal olursa 20 ver gönderiyolar arkadaslar bu ve bunun gibi paylasimlarim oldu cogu kisi para çekti ama yazdim multi için biri yardimci.olsun diye kimse cevap vermedi
20 minimum diyorlar üst limit yok diyorlar canlı destek bugün bunu yazdı

0B1000E7-55EA-4694-BE43-EA6DF4BB7902.png

Sinanksk

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14
5
3
Zaten başta çekim verdim ad soyad yanlış diye iptal oldu c kim 20 usdt yansıdı bende 25 çekim verdim dedim 5 usdt tekrar hesaba eklediler öyle çekim verdim bağlanıyorum ödeme aşamasında diyor canlı bakalım ne zaman oducekler

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
220
43
yuksek miktarda kazanc sagladigimiz zaman misal 50 100 200 bin gibi rakamlari cekmek isterken hangi yontemleri kullanmamiz bizim icin daha saglikli olur 3 ü 5 și banka ile cekiyozda yuksek olunca kriptoya vesaire cek diyenler var hangi bilgi daha dogrudur benimle paylasirsaniz sevinirim vaktinizi caldiysam kusura bakmayin .

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,617
818
113
yuksek miktarda kazanc sagladigimiz zaman misal 50 100 200 bin gibi rakamlari cekmek isterken hangi yontemleri kullanmamiz bizim icin daha saglikli olur 3 ü 5 și banka ile cekiyozda yuksek olunca kriptoya vesaire cek diyenler var hangi bilgi daha dogrudur benimle paylasirsaniz sevinirim vaktinizi caldiysam kusura bakmayin .
Kripto hesabına çek en sağlıklısı

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
438
83
Belge selfie istiyor bu konuyu kim hortlatıp duruyo habire

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
107
43
Ulan bu konu sürekli hangi site harçlıkcısı öne çıkarıyor kimlik selfi atılır mı 2 dolar için ne amaçla kullanacaklarını bilmiyorsunuz zaten kimlik selfie atan 2 dolar için kendini satmış olur artık o selfie nerede kullanılır nerde hesap açılır bilemezsiniz

cse3544

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
62
13
8
Çekim için teşekkür ederim gameofbet kullanıcı adım cse3544
Screenshot_20240227-210838.jpg

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
191
43
Bugün bu siteden bir davet araması aldım 10 dolar deneme bonusu sundular sağolsunlar üyelik oluşturmadım söyledikleri kafamı karıştırdıkları için. Şimdi ben TL olarak yatırımı yapıcam ama sitede bu yatırım dolar olarak gözükecek bonuslar dolar olarak eklenecek. Bu tarz sitelerde oyun çevriminin minimum bahsi ile ilgili bilgisi olan var mı? Örnek olarak en güncel oyun olan sweet bonanzanın bu sitelerde minimum bahsi nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...