Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin 98. Gazi Koşusu

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Yarın ki yarış bence son yılların en belirsiz yarışı baya gelebilecek at var ben madras veya mangusta gelir diyorum. Sizce kim gelir

azalea

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,161
1,056
113
KAZE NI KATSU / CAN ALUŞ ANAFARTALAR
BLUE SUNSET GAZİ KOŞUSU

Son düzenleme:

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Yılların jokeyi kazanır halis karataşla Mr Baybars

1719700563952.png

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Sen atdan ne anlarsin sen git sweet bonanza 1000 oyna
ben çocukken dedem oynardı hep söylediğim atlar gelirdi adam şaşar kalırdı rahmetli mekanı cennet olsun
bir gün işte yine bakıyoruz sevimabla diye bir at vardı ismi hoşuma gitti işte çocuğum sevimabla gelecek dedim o kazanmıştı hiç unutmam

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,623
526
113
Mesafa 2400 Can alus bitiremez kaçak at kaz in karşı olmaz İstanbul atları gelir son 20 yilda gazide 1 kaçak at geldi oda inspenctor yani kaçak at olmaz burda İstanbul sezonu atları gelir kaze in katsu tabela yapamaz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Burdada aslında kazanacak olan at ile sahibi çoktan bellidir TJk kimi istiyorsa o kazanacak
heleki bu gazi koşusu
devlet eli muhakkak değer bilindik kişiler kazanır çok şike dönüyor

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,350
1,319
113
Burdada aslında kazanacak olan at ile sahibi çoktan bellidir TJk kimi istiyorsa o kazanacak
heleki bu gazi koşusu
devlet eli muhakkak değer bilindik kişiler kazanır çok şike dönüyor
Çok boş bir düşünce.
Bu mantığa göre diğer atların sahiplerinin de haberleri olmalı ve bütün jokeylerin?
Adamlar her sene 1 kere koşmasını beklediği yarışı tjk mı kazandıracak .d

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,623
526
113
Son 20 yilda hep İstanbul sezonu atları geldi yani İstanbul'da sürekli koşan atlar geldi sadece İzmir atı vardı renk son 20 yılda sadece 1 kere İzmir atı geldi gerisi İstanbul atları bir kaçak at daha vardı inspectir dışında kazanan graystorm

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Çok boş bir düşünce.
Bu mantığa göre diğer atların sahiplerinin de haberleri olmalı ve bütün jokeylerin?
Adamlar her sene 1 kere koşmasını beklediği yarışı tjk mı kazandıracak .d
bana göre var paranın döndüğü yerde herşey olur arka planda ne dönüyor bilmiyoruz
son düzlüğe girerken bazı atlar yavaşlıyor bazıları geriden gelip 1.ci oluyor haber gidiyor oynayınca

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,623
526
113
Gazide şike olmaz herkes ünvan peşinde kariyer peşinde hepsi hepsinin durumu iyi paraya ihtiyacı yok satış olmaz gazide

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,623
526
113
Son 30 yılda gaziyi en rahat kazanan bold pilot derece onda kıyamet kopana kadar kimse o dereceyi yapamaz imkansiz