Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Beyler bozumculara veya buradan bozarım diye konuşanlara itibar etmeyin üzülürsünüz üstüne borçlanırsınız. Gidin yiyecek içecek tekel alın veya dost akraba alışveriş yapacaksa beraber gidip ödeyin nakit alın.

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,887
6,688
113
2 3 ay sonra konu açılır. Hadi A 101 ödeyemedim , icralık oldum 😀

uukala7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
526
154
43
Ben 5₺ gold uyelik yaptm fakat hesap yukseltmede surekli hata aliyormScreenshot_2024-06-30-11-24-28-168_com.tom.hadi.jpg

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Sigaranın kar marjı bakkal için %4.5 civarında
Bu işlemi yapacak olanlar bunu bilsin çok kaziklanmasin
35 40 kuruş mu ne kar ediyor sen 1 TL altına verince bayram ediyor yani adam size kıyak yapmıyor siz adama kıyak yapiyorsunuz

RedfoX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,200
866
113
35 40 kuruş mu ne kar ediyor sen 1 TL altına verince bayram ediyor yani adam size kıyak yapmıyor siz adama kıyak yapiyorsunuz
Dostum market işletiyorum
Bayiden toptan alınca sigarayı kar marjı 4.5 tır sabittir bu.
Örnek olarak 1 adet Winston dark blue 63tl
Sattigimda bana kalan kar 2.85tl civarında
Bayiye satacak olanlarda bunu bilsin, 3-4tl den fazla düşmesin bilinçli olsun diye yazdim

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Beyler bozumculara veya buradan bozarım diye konuşanlara itibar etmeyin üzülürsünüz üstüne borçlanırsınız. Gidin yiyecek içecek tekel alın veya dost akraba alışveriş yapacaksa beraber gidip ödeyin nakit alın.
Çok mantıklı tanıdık biri olur akraba olur arkadaş olur komşu olur beraber markete gidersiniz onun işi olduğu zaman orada alışverişini o yapar siz de ödemesini yaparsınız O da nakitini size verir değişen bir şey olmaz gidip bozumculara para kaptıracağınıza bunu yapın

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
2 3 ay sonra konu açılır. Hadi A 101 ödeyemedim , icralık oldum 😀
Öyle dost neolucak zannediyon birde buradaki bozumculara itibar etmeyin diyip başka tarafa yönlendirmeler var puahahah

RedfoX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,200
866
113
Çok mantıklı tanıdık biri olur akraba olur arkadaş olur komşu olur beraber markete gidersiniz onun işi olduğu zaman orada alışverişini o yapar siz de ödemesini yaparsınız O da nakitini size verir değişen bir şey olmaz gidip bozumculara para kaptıracağınıza bunu yapın
En güzeli bu zaten
Ama sigara alıp satacaksa herhangi bir bayiye gidip atıyorum 5000tllik sigarayı 250-300 TL düşerek satabilir

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,619
524
113
sigaradan 4.2 kazaniyir parlrment 69 tl 4 tl kari var bakkalin nerde1 tl

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,046
437
83
Alışveriş kredisi her yerde kullanilıyormu bari sigara altı yaparız onu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...