Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,749
5,569
113
Bu uygulamalar moneypay örnek battı borçlar kaldı aynı şekil oldubil direk kapattı hadi de bu gruptaydi ama sonradan limit açtı yüksek ödemeyeni sevmeyen uygulamalar yani icralık vs olanlara çıkma olasılığı senden daha yüksek kara listeler alır
öyle yüksek kredi alıp yüksek borç ödeyen arada icralık olmuş adamları seviyorlar gibi alanlara bakınca hiçbir borcu olmayanlara çıkmamış genelde

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Benim merak ettiğim kredi kartı atmden nakit yada papara ya çekim yapiliyormu

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Ben musteri hizmetlerine sorudm normal kredi karti iste.sadefe suan nakit avans sistemi yok uzerinde calisiliyormus yakinda aktif olacak dedi.onun harici normal kredi karti gectigi heryerde geciyor.BENİM TAVSİYEM NAKİTE CEVİRMEK İSTEYENLER İCİN.PAPARAYA KARTİ KAYDEDİYORSUN.SONRA PAPADA PARA YATİRMA BOLUMUNDEN KRDİVE BANKA KARTİNİ SECİP KARTTAN DİREK PAPARAYA CEKİYORSUN.ORDANDA NAPARSAN YAP

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Sanal kart oluşturdum ben ama kart gelmediği için olmuyor sanırım kredi karti limiti 2000 kullanılabilir de - işareti var

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,446
453
83
Ben musteri hizmetlerine sorudm normal kredi karti iste.sadefe suan nakit avans sistemi yok uzerinde calisiliyormus yakinda aktif olacak dedi.onun harici normal kredi karti gectigi heryerde geciyor.BENİM TAVSİYEM NAKİTE CEVİRMEK İSTEYENLER İCİN.PAPARAYA KARTİ KAYDEDİYORSUN.SONRA PAPADA PARA YATİRMA BOLUMUNDEN KRDİVE BANKA KARTİNİ SECİP KARTTAN DİREK PAPARAYA CEKİYORSUN.ORDANDA NAPARSAN YAP
Yapabildin mi

birSpino

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
603
192
43
Ana sayfa son mesajları bakıyordum..
bian koptum
yazmazsam redhat edemem konunun basigina ayrı güldüm kategorisiz olmasi ayrı:D

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,198
1,648
113
Benim merak ettiğim kredi kartı atmden nakit yada papara ya çekim yapiliyormu
Yok dostum nakit avans çekemiyorsun sadece tüm post cihazı olan yerlerden alışveriş yapabiliyorsun müşteri temsilcisi ile görüştüm

İlker44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
219
200
43
Denedinde mi söylüyorsun yoksa düşüncen mi bu yönde dost

Skyter

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
55
17
8
Beyler vodafonepay ile jojoya veya mata nasıl yatırım yapıyoruz bilen varmı

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,272
2,380
113
Beyler bu alışveriş kredisini nasıl kullanılır bilen var mi mesela ben 18 ay olarak nasıl kullanabilirim ttnete gitsem nasıl ödeme yapacam tel alıp nakite cevirecem

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Merhaba arkadaşlar,
Belki bilmeyen vardır diye konuyu açıyorum.Zor zamanda yeri geliyor sigara, yemeğe para bulamıyoruz.Çevreden beklemektense bankalara borçlanmak daha sağlıklı.
Migros moneypay gibi.Benim kredi puanım hesaplanmıyor herhangi bir bankadan kredi,nakit avans vs hiçbir şekilde alamıyorum.Uygulamayı indirip hesabınızı doğrulatın hem normal kredi veriyor,hem alışveriş kredisi veriyor bu hafta kredi kartı da gelmiş banka çalışanı sizi görüntülü arayıp onaylıyor hesabınızı tom bank çatısı altında.
Hiç kredi puanım hesaplanmadan 3500 normal limit,5500 alışveriş kredisi ve 2000 liralık kredi kartı çıktı bana sizlerde deneyebilirsiniz.Normalleri sigara alıp, satıp nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.
Dost konu için teşekkür ederim çalışmadığım için bana veresiye bile vermediler bunlar.

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
997
639
93
Beyler bu alışveriş kredisini nasıl kullanılır bilen var mi mesela ben 18 ay olarak nasıl kullanabilirim ttnete gitsem nasıl ödeme yapacam tel alıp nakite cevirecem
A101 internet uzerinden siparis et bi telefon 2 3 gune eline gelir bozarsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...