Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
465
158
43
ahahhaa ya bu klasik kara para aklama işi yoksa tombank kimdir neyin nesidir bilemeyiz herkesin işine geliyor moneypay oldubil vs hepsi aynı tezgâh fazla parayı kredili ürün altında aklıyorlar
Ülkemiz sizin gibi zeki insanlar sayesinde ayakta duruyor çok yaşa bilge insan büyük oyunu çözdün sayende gercekleri gördük umarım masak bu zeki kardeşimizin soyledikleri ihbar kabul eder

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,501
5,505
113
Ülkemiz sizin gibi zeki insanlar sayesinde ayakta duruyor çok yaşa bilge insan büyük oyunu çözdün sayende gercekleri gördük umarım masak bu zeki kardeşimizin soyledikleri ihbar kabul eder
ahahaha akp'li olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam 😅 güzel arkadaşım lübnan,suriye gibi ülkelerin yer aldığı gri listeden çıkalı daha bir hafta olmuyor herhalde haberin yok kara para aklama konusunda liderdik zor bela çıkardık kendimizi listeden masak garibanın hesabına yüz lira geldiği zaman hemen çöküp devlete aktarıyor parayı spk,masak,vergi dairesi bugüne kadar adam akıllı ne iş yaptı ki

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,877
834
113
Merhaba arkadaşlar,
Belki bilmeyen vardır diye konuyu açıyorum.Zor zamanda yeri geliyor sigara, yemeğe para bulamıyoruz.Çevreden beklemektense bankalara borçlanmak daha sağlıklı.
Migros moneypay gibi.Benim kredi puanım hesaplanmıyor herhangi bir bankadan kredi,nakit avans vs hiçbir şekilde alamıyorum.Uygulamayı indirip hesabınızı doğrulatın hem normal kredi veriyor,hem alışveriş kredisi veriyor bu hafta kredi kartı da gelmiş banka çalışanı sizi görüntülü arayıp onaylıyor hesabınızı tom bank çatısı altında.
Hiç kredi puanım hesaplanmadan 3500 normal limit,5500 alışveriş kredisi ve 2000 liralık kredi kartı çıktı bana sizlerde deneyebilirsiniz.Normalleri sigara alıp, satıp nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.
Üstad sadece veresiye limiti var sanıyordum kredi kartına başvurdum senin mesajı görüp onaylandı o da teşekkürler bilgilendirmen için.. Kart bilgileri teslim alınca mi açılıyor bilgin var mı o konuda

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,068
24,676
113
Moneypay kredı kartı basvuru yerı nerekı

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,501
5,505
113
Üstad sadece veresiye limiti var sanıyordum kredi kartına başvurdum senin mesajı görüp onaylandı o da teşekkürler bilgilendirmen için.. Kart bilgileri teslim alınca mi açılıyor bilgin var mı o konuda
yeni gelmiş o geçen hafta. bende başvurdum bugün geldi teslim alınca açılıyor nakit avans vs yok kuyumcudan bozmalık sana ne limit verdiler 2k bana çıktı sigara yemek falan için kullandım sadece zor zamanda bulunmuyor ya kumarımız batsın 😅

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,877
834
113
yeni gelmiş o geçen hafta. bende başvurdum bugün geldi teslim alınca açılıyor nakit avans vs yok kuyumcudan bozmalık sana ne limit verdiler 2k bana çıktı sigara yemek falan için kullandım sadece zor zamanda bulunmuyor ya kumarımız batsın 😅
Bayram da veresiye limitine başvurmuştum 3500 verdiler ona şimdi kredi kartına da 2 k verdiler. 3 tane açık icra dosyam olduğu halde hem de...
Valla düzenli kullanıp ödeme yaparsak bir şans aslında geri kredi notunu toparlamak için

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,501
5,505
113
Bayram da veresiye limitine başvurmuştum 3500 verdiler ona şimdi kredi kartına da 2 k verdiler. 3 tane açık icra dosyam olduğu halde hem de...
Valla düzenli kullanıp ödeme yaparsak bir şans aslında geri kredi notunu toparlamak için
o çok zor icra açıkta varsa 5 sene boyunca düzelmez findex çok tutucu ama düzenli ödersen hiç yoktan limitler artabilir zor zamanda çok işe yarıyor böyle şeyler

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,877
834
113
o çok zor icra açıkta varsa 5 sene boyunca düzelmez findex çok tutucu ama düzenli ödersen hiç yoktan limitler artabilir zor zamanda çok işe yarıyor böyle şeyler
Doğrudur üstad en azından bir yerden düzeltmek lazım. Çok sağol tekrar bilgilendirmen için..

Taytay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
368
90
28
Kardeşim şimdi nasıl basvurdun karta ? Ben denedim mesai sattleri içinde başvur dedi .bilgi veririsen sevinirim

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,877
834
113
Kardeşim şimdi nasıl basvurdun karta ? Ben denedim mesai sattleri içinde başvur dedi .bilgi veririsen sevinirim
Üstad ben bayram tatilinde iken önce veresiye limitine başvurdum onaylandı görüntülü görüşme yapıp müşteri olmuştum zaten. muhtemelen o yüzden şimdi karta basvurunca işleme aldı. Sizin ilk başvuru olunca müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekiyordur o yüzden almamıştır işleme

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,501
5,505
113
Bu aramayı şimdi yapmaz demi mesai saatleri içinde yapılacak demi ? Bide ne zaman arayacağıda belli değil müsait olmaz falan insan yani
şimdi yapmaz hatta içi olur talep verince on dk içinde arıyorlar kolay iş hızlı bitiyor 2-3 dk

zuzu44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
150
81
28
Hiç bulaşmayın bence 1 ay ödemeyin donunuza kadar alırlar denemesi bedava :)

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,501
5,505
113
Hiç bulaşmayın bence 1 ay ödemeyin donunuza kadar alırlar denemesi bedava :)
elden borç alınca bir ay beklediği zaman millet geliyo adamı zikmeye 😅😅 dostum işte aşırı zor zamanlarda kullanmalık diye paylaştım hani yemeye içmeye bir şey olmaz insan kendini yalnız hisseder işte o zaman kimseye ağız açmamak için ideal sigara içen bilir adamı madam eder yokluğu 😅

cedi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,595
437
83
Sana ozel 10000 tl on onaylu kredin hazir diyor ben icralik oldum daha once kirmizi kalemim bNkalardan hicbirsey alamiyorum herkese mi yaziyor bu yoksa basvursam verirmiScreenshot_20240630-023155_Hadi.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...