Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Parko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
175
43
Çok tuhaf bir sistem 3 tani icra dosyam ortak varlık şirketine devredilmiştir 3 tanı daha var devredilcek adam hem hazır limit hem kredi kartı verdi
Hiç borcu olmayana neden vermiyolar kafa, karıştırıyo

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Bu işin sonu nereye varacak çok merak ediyorum önüne gelene 30-50 sallıyorlar bakalm elbet bir ali cengiz oyunu çıkar

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Vicdanlı bir firma.biz kimseye vermeyene verelim gibi bir politika izliyor .Eger tahsilat birimleri silahlı degilse Batarlar yuzde 99.
Batmazlar merak etme elbet onlarında vardır bir planı bedava peynir sadece fare kapanında olur derler

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Batmazlar merak etme elbet onlarında vardır bir planı bedava peynir sadece fare kapanında olur derler
Valla tefeci para verse alacak forumdaki insanlar bundan korkacaklarını mi sanıyosun.😀 kredi için mermiye kafa atacak 10 kisi sayarim forumda sadece sahsi tanıdığım.

KralBob

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
27
15
3
Merhaba arkadaşlar,
Belki bilmeyen vardır diye konuyu açıyorum.Zor zamanda yeri geliyor sigara, yemeğe para bulamıyoruz.Çevreden beklemektense bankalara borçlanmak daha sağlıklı.
Migros moneypay gibi.Benim kredi puanım hesaplanmıyor herhangi bir bankadan kredi,nakit avans vs hiçbir şekilde alamıyorum.Uygulamayı indirip hesabınızı doğrulatın hem normal kredi veriyor,hem alışveriş kredisi veriyor bu hafta kredi kartı da gelmiş banka çalışanı sizi görüntülü arayıp onaylıyor hesabınızı tom bank çatısı altında.
Hiç kredi puanım hesaplanmadan 3500 normal limit,5500 alışveriş kredisi ve 2000 liralık kredi kartı çıktı bana sizlerde deneyebilirsiniz.Normalleri sigara alıp, satıp nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde giderebilirsiniz.
Sabah sabah ne iyi geldi harbiden :) eyvallah sağolasın.. 🤙🏽

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Valla tefeci para verse alacak forumdaki insanlar bundan korkacaklarını mi sanıyosun.😀 kredi için mermiye kafa atacak 10 kisi sayarim forumda sadece sahsi tanıdığım.
Valla dostum ortada birşey yokken atıp tutmak kolay başa gelince belli olur kimin neye kafa atacağı 😃

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
İnşallah günün sonunda herkes konuyu açan arkadaşın peşine düşmez 😂😂

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Şahsi tanıdıklarına söyle Bağcılar oto center da batuklar otomotiv var onlar veriyor para ihtiyaçlarını karşılayabilirler

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Çok tuhaf bir sistem 3 tani icra dosyam ortak varlık şirketine devredilmiştir 3 tanı daha var devredilcek adam hem hazır limit hem kredi kartı verdi
Hiç borcu olmayana neden vermiyolar kafa, karıştırıyo
devredilen borçlar 1000 tl altıysa bankacılık sisteminde sana risk eklemez
icralar risk ekler ama

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,493
5,492
113
migros money pay demişin a101 diye başlık atmışsın niye ??
noktalama işaretlerinden haberin yok herhalde ? "migros moneypay gibi." demişim yani ona benzer bir uygulama olduğunu vurgulamışım 🥴

Mrxfloud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,822
561
113
Bu hesap ne kadar surede onaylanıyor goruntuşı gorutstuk

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,271
2,378
113
Kafamdaki tek soru kredi karti ile paparaya para aktarabilcekmiyiz onun dışında sordum market akaryakıtta geçerli dedi

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,446
453
83
Bu hadide ki qr kodu okutmak yeterli oluyor mu A101 de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...